реклама

реклама

Після виступу на сесії Черкаської облради депутата від ОПЗЖ Олександра Олененка відбулася сутичка між ним і партійцями Нацкорпусу та правими активістами, які з початку сесії зібралися біля трибуни, вимагаючи прийняття звернення до керівництва держави щодо необхідності закону про протидію колаборантам.

фото О. Рибалки

фото О. Рибалки


151649568_1662517510587783_3321927435561686720_n

Вийшовши на трибуну для проголошення заяв та звернень, депутат спочатку попросив відтермінувати питання про створення національного парку в Холодному Яру, оскільки, на його думку, це не відповідає інтересам селян. Потім став висловлювати міркування щодо закону про колаборацію. Сказав, що він – за такий закон, але закликав не обмежуватися в цьому законі згадкою про Росію, а сформулювати більш загально, щоб врахувати й інших «можливих агресорів».

Після цих слів праві активісти стали запитувати в нього, з ким в Україні наразі йде війна. На це запитання він не відповів, і його виштовхали.

Після цього депутати проголосували за звернення щодо закону про колаборацію. Звернення підтримало 50 депутатів, тобто більшість. Після цього партійці Нацкорпусу та активісти пішли з сесійної зали.

реклама

Коментарі  

 
+8 #11 123 23.02.2021 17:18
Поки в нашій країні буде відбуватися цей правовий нігілізм, до поки Україна буде падати в прірву... Кожен має право на свою думку і свободу слова, віросповідання, політичних уподобань... І ніхто не в праві, крім СУДУ, комусь щось нав'язувати чи забороняти. А цей нацкорпус і йому подібні - це просто зграї шакалів, яких вміло, як тупу, неосвідчену, інтелектуально бідну сіру масу використовують для залякування опонентів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Solid/ 20.02.2021 17:06
по змісту - правильно.
По формі - ні разу.
Просто хамство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Volodymyr Rebel 20.02.2021 11:47
Цитую 007:
Прямий вплив на роботу депутата та хуліганство. Чому нацики спокійно можуть вчиняти злочини і їм це сходить з рук?
Тому,що під час війни на цих колабораціоніст ів демократичні методи не впливають,їх реба ЖОРСТКО ставити на місцє,бо ми так можемо втратити СВОЮ державу,якщо с ними панькатись!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 Антон 20.02.2021 08:55
Цитую 007:
Прямий вплив на роботу депутата та хуліганство. Чому нацики спокійно можуть вчиняти злочини і їм це сходить з рук?

Тому що "депутат" ряжений.Його місія-пакувати речі і гайда...або в окоп або вокзал-расєя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Зоя 19.02.2021 23:58
Навіки знають таке слово_колаборан тизм?сорос дав цидулку ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 008 19.02.2021 20:42
Цитую 007:
Прямий вплив на роботу депутата та хуліганство. Чому нацики спокійно можуть вчиняти злочини і їм це сходить з рук?

Того що Європа внедрила сюди це нациковство,усі ляко підтримує і спокійно спостерігає прокатить чи ні, якщо нациковство не прокатить, будуть волати" Це недопустимо таке нациковство, мі дюже занепокоєні"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Стас 19.02.2021 20:09
Цитую 007:
Прямий вплив на роботу депутата та хуліганство. Чому нацики спокійно можуть вчиняти злочини і їм це сходить з рук?

Все логічно.Це ж і є демократична влада,в якої принцип демократії-ЗАТКНИСЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Весна. Сходить асфальт. 19.02.2021 18:40
Всих ОПеЗЖопників під нього й зарити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 [email protected] 19.02.2021 17:57
Дивлячись на цих активістів згадується прислів'я: баранець проти овець, а проти баранця і сам вівця. А отих двох у президії схоже ця ситуація цілком влаштовує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Сергей 19.02.2021 13:41
Активисты, тунеядцы, ряженные патриоты, бродячие радикалы и прочий ширпотреб