реклама

реклама Делікат

реклама

Концепцію розвитку нового парку «Молодіжний» напрацьовують у Черкасах. Нове місце відпочинку облаштовують уздовж вулиці Гагаріна (ліворуч від «Долини троянд»). Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко провів зустріч із дизайнерами, архітекторами та проектантами, на якій обговорили майбутній вигляд парку.

1_1753

– Хотілося б, аби цей парк був затишним, комфортним і зручним для прогулянок жителів Черкас та наших гостей, аби їм було цікаво й приємно відпочивати тут, – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, парк «Молодіжний» площею близько 7,5 га створили рішенням сесії наприкінці 2019 року. Він розташований на березі Дніпра, нині тут уже висаджений ряд платанів та хвойних дерев. Очільник Черкас наголосив: під час реалізації проекту варто максимально зберегти кількість зелених насаджень та врахувати інфраструктуру навколо нього.

2-1_6

Додамо, що представники компанії, які зустрічалися із міським головою, над проектами ландшафтного дизайну працюють уже понад 20 років. Втілювали їх і в Україні, і за її межами. Серед реалізованих концепцій міської інфраструктури їхнього авторства – парк «Нова Софіївка» в Умані.

Зазначають, що одним із пріоритетів у напрацюванні ідей стосовно облаштування парків для них є екологічність та пейзажність.

Наразі фахівці оглянули місце, де розташований Молодіжний парк, і вже під час наступної зустрічі обіцяють презентувати концепцію його розвитку.

Про це інформує Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Степанич 24.02.2021 13:20
Якщо журналісти не можуть або не хочуть вказати назву компанії-проектанта, то це зроблю я - компанія "Вишукане садівництво" (с.Віта Поштова під Києвом)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100