реклама

реклама

Черкаський музично-драматичний театр імені Шевченка 1 березня офіційно введено в експлуатацію. Про це повідомив голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко під час сьогоднішнього відвідання театру.

1614760039695

Загалом за весь час проведення робіт на реконструкцію було витрачено 185 млн грн.

1614760039664

На 9 березня о 18.30 призначено святковий концерт з нагоди дня народження Тараса Шевченка і відкриття театру.

1614760039687 

1614760039683

Олександр Скічко сказав, а директор театру Петро Ластівка підтвердив, що по техніці, оснащенню, пожежній системі такого рівня театру в Україні немає.

1614760039669 

1614760039701



реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Стиліст 04.03.2021 15:51
Цитую Перехожий:
Цитую Стиліст:
Чоловіки, вчіться у Скічка правильно носити костюм: манжет сорочки має на 1-1.5 см виступати за край рукава піджака. Це класика.

Головне,щоб черевики не на босу ногу...

головне, щоб сандалі не на носки))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Перехожий 04.03.2021 10:11
Цитую Стиліст:
Чоловіки, вчіться у Скічка правильно носити костюм: манжет сорочки має на 1-1.5 см виступати за край рукава піджака. Це класика.

Головне,щоб черевики не на босу ногу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Можливо 03.03.2021 21:54
Цитую На владелицу Скичка:
Цитую Хазяйка секретаря Олексія:
Цитую Стиліст:
Чоловіки, вчіться у Скічка правильно носити костюм: манжет сорочки має на 1-1.5 см виступати за край рукава піджака. Це класика.

Пишіть калі ласка повільніше! Багато черкаських стіляг уважно записують.


Это явно не похоже. Так грамотно написать, ещё и по украински, она просто не в состоянии. Почитайте скрины её шедевральных русскоязычных твитов в соцсетях. Там ошибка на ошибке сидит и ошибкой погоняет. Хотя да, обращение, "чоловіки", в 96% случаев - чисто форма обращения со стороны женщин. Остальные 4% - мужчинок, подобных её пресс-секретарю.

Черкаські звертання "чоловік-чоловік"
Замирайло - "...пацаны!"
Мєр - "...братва!"
Українець - "...козаки!"
Мирза - "....мирзавці!"
Персек обкому - "... (потік слів, що не підлягає перекладу)!"
............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 На владелицу Скичка 03.03.2021 18:46
Цитую Хазяйка секретаря Олексія:
Цитую Стиліст:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Хазяйка секретаря Олексія 03.03.2021 17:58
Цитую Стиліст:
Чоловіки, вчіться у Скічка правильно носити костюм: манжет сорочки має на 1-1.5 см виступати за край рукава піджака. Це класика.

Пишіть калі ласка повільніше! Багато черкаських стіляг уважно записують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Стиліст 03.03.2021 17:22
Чоловіки, вчіться у Скічка правильно носити костюм: манжет сорочки має на 1-1.5 см виступати за край рукава піджака. Це класика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Степанич 03.03.2021 13:31
"Совок" в головах!
Все треба відкривати під якусь урочисту дату!?
Через це буває поспіх та халтура!
Та зробіть ви все нормально і відкрийте в звичайний день, коли все буде готово!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 1 03.03.2021 13:17
Отлично! Можно уже открывать уголовные дела