Староста села Тетерівка Жашківської територіальної громади Ольга Миколаївна Наумчук на урочистостях у Тетерівському СБК вручила пам’ятні нагороди матерям АТОвців. Захід приурочили до 8 березня.

При цьому, на урочистостях вона промовила їм, зокрема, наступне: «Ваші діти захищали нас, можна сказати і від загарбників і не загарбників, тому що ми всі дружні народи…»

1

Вручаючи відзнаки «Орден матері бійця АТО», Ольга Миколаївна наполегливо всім радила пишатися своїми дітьми.

Відео з події розмістили у «Фейсбуці».

«Дякую за красиве привітання жіночок», - пишуть у коментарях, зокрема, Катерина Бойко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Довідка 10.03.2021 11:55
Цитую Олесь:
Факт вітання з савєцьким святом є злочином

Пояснення для темних: Міжнаро́дний жіно́чий де́нь (англ. International Women's Day), повна назва Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права́ жіно́к і міжнаро́дний мир (рішенням ООН від 1977 року)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Олесь 10.03.2021 10:14
Факт вітання з савєцьким святом є злочином
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 vv 09.03.2021 20:03
Цитую Nika:
Правильно считает как и весь украинский народ!!! Враг украинцев внутри страны и его надо уничтожать!!!!

Гірше ніж москальскі можуть бути тільки українські гниди,вибирає хто ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #8 Иван 09.03.2021 15:45
Все правильно сказала. Росіяни - народ нормальний. А от правителі у них мудаки, так як і тут. І нічого стравлювати людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 черный властелин 09.03.2021 12:50
Знала зрадющая. Срочно донести в НКВД, тьху, в СБУ, и объявить врагом народа, то есть сервером. Ура товарищи, то есть Слава Украине!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #6 стабилизец 09.03.2021 11:01
какая разница :D не имей 100 друзей а имей 100 рублей. значок доллара на заднем плане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 123 09.03.2021 10:30
Все правильно сказала... Народ братній - росіяни, жителі Донбасу - українці, а от влада Росії - вороги!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #4 Nika 09.03.2021 06:56
Правильно считает как и весь украинский народ!!! Враг украинцев внутри страны и его надо уничтожать!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Не дрімать 09.03.2021 00:19
Про подібні вислови треба негайно інформувати куди слід