43_11 Учора на сесії Черкаської міської ради депутати обрали голову бюджетної комісії. Ним став Георгій Гладкий від політичної партії «За майбутнє».

Про це повідомляє «ВиЧЕрпно».

«За» висловилися 33 депутати.

Нагадаємо, на минулій сесії 24 лютого за поданням міського голови Анатолія Бондаренка, кандидатом на цю посаду запропоновано Віктора Євпака. Окрім нього, було ще четверо кандидатів: Георгій Гладкий, Оксана Мелікова, Нарек Казарян, Інна Бандура. Після обговорення та голосування за кожного кандидата, тоді депутати так і не визначились із головою бюджетної комісії.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Михась 14.03.2021 17:57
У нас в міськраді окрім цих ДІТЕЙ немає
Цитую Степанич:
У нас в міськраді окрім цих ДІТЕЙ немає більш достойних кандидатур?

А по-вашому, діти лише для убою на передовії?! Хоч ці два прища і не заслуговують на повагу, але і "умудрьонних" черкаських політиків на війну теж не тягне- усі шикуються до корита. Нах... вони там, і за які заслуги???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 1 14.03.2021 15:17
Цитую Шпок:
Цитую Чпок:
За ними майбутнє черкащан! Це абсолютно сформовані виважені молоді люди! А діди вже все проср.ли! Потрібно вміти не балакати, а думати і робити!

Спочатку було слово. Засідання треба вміти вести. А лопатою ковиряти - на город

Особенно это относиться к евпаку .Когда он вел заседание бюджетного комитета - это ужас ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Степанич 14.03.2021 01:26
Цитую івиборча комісія:
[quote name="Чпок"]Підтверджую. Хлопець "вміє" працювати - на майже всіх виборчих дільницях однакова кількість голосів - підкуп спрацював на 100%
Цей хлопець - пусте місце. За ним стоять гроші його батька - Анатолія Гладкого. Люди - недалекоглядні, тому й обрали таких "пустишок"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 івиборча комісія 13.03.2021 21:13
Цитую Чпок:
За ними майбутнє черкащан! Це абсолютно сформовані виважені молоді люди! А діди вже все проср.ли! Потрібно вміти не балакати, а думати і робити!

Підтверджую. Хлопець "вміє" працювати - на майже всіх виборчих дільницях однакова кількість голосів - підкуп спрацював на 100% :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Шпок 13.03.2021 20:02
Цитую Чпок:
За ними майбутнє черкащан! Це абсолютно сформовані виважені молоді люди! А діди вже все проср.ли! Потрібно вміти не балакати, а думати і робити!

Спочатку було слово. Засідання треба вміти вести. А лопатою ковиряти - на город
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #4 Чпок 13.03.2021 11:59
За ними майбутнє черкащан! Це абсолютно сформовані виважені молоді люди! А діди вже все проср.ли! Потрібно вміти не балакати, а думати і робити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Степанич 12.03.2021 20:10
Георгій Гладкий (1994 р.н.), Нарек Казарян (1989 р.н.)..
У нас в міськраді окрім цих ДІТЕЙ немає більш достойних кандидатур?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Олесь 12.03.2021 19:31
А він балакати вміє? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Зоя 12.03.2021 19:18
Це що?клоун наступний , який буде підписувати все?