У Черкасах «майстри парковки» продовжують дивувати містян новими способами паркування своїх автомобілів. Автівки залишають просто на тротуарах, у центрі Соборної площі, на зупинках громадського транспорту, на виїзді зі станції «швидкої допомоги» та в інших екзотичних місцях.

Фото з фейсбуку Олександра Пацьори


Як повідомили «Прочерку» в патрульній поліції, Правила дорожнього руху дозволяють паркуватися на тротуарах, проте не дозволяють по них рухатися. Інакше кажучи, порушника потрібно спіймати саме в той момент, коли він їде хідником. Крім того, жодні фотографії і відеофіксація порушень не проходить – необхідно лише викликати патрульних і чекати, поки вони приїдуть. А, з огляду на малу кількість нарядів, статися це може дуже нескоро...

Фото з фейсбуку Олександра Пацьори

11f9070649e25066816a19932bbd1cb1 

163098348_4203374619695003_4944285540867935786_n

f8014f30e317db749cd108c2c698784e  

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Соболь 27.03.2021 08:40
Цитую Черкасчанин:
Цитую Соболь:
Лоси редкие, кроме тех, что на Соборной паркуются, они никому не мешают, площадь свободная, места для парковки в центре мало.
Давно пора там сделать место парковки.

Сам там стоишь? :lol: :lol: :lol:


Ще не було потреби, але чому б і ні? Це не зелений газон, а асфальтована площадка, яка не використовуєтьс я для руху транспорту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Черкасчанин 25.03.2021 12:07
Цитую Соболь:
Лоси редкие, кроме тех, что на Соборной паркуются, они никому не мешают, площадь свободная, места для парковки в центре мало.
Давно пора там сделать место парковки.

Сам там стоишь? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 комар 25.03.2021 09:53
пластмассовые в очередной раз пробили дно! как протокол выписывать на водителя за попадание его автомобиля в яму без видеодоказатель ств и экспертиз вместо штрафа на балансодержател я дороги с ямами - они "лучшие". а может перед тупыми коментами сначала заглянуть в пдд и узнать, что если на тротуаре остается менее 2 метров и создаюся затруднения для передвижения пешеходов, то стоянка ТС запрещена и за это точно по админкодексу положен штраф? пару недель назад эти же неуки говорили, что на бульваре штрафуют за неправильную парковку в связи с пересечением сплошной линии без самой фиксации этого нарушения, а тут при таком же нарушении водилу уже якобы нужно поймать на горячем, такой вот дисонанчик
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Пішоход 25.03.2021 09:48
А де ж наша оновлена поліція? Питання в першу чергу до вас! Щось робіть...
Чи Авакова просити, щоб приїхав і навів порядок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ЮЗР 25.03.2021 09:03
Европа 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Ніка 25.03.2021 08:01
Пора пішоходам самим припиняти це автомобільне свинство: парочку каміння на копот чи поцарапані двері ще ніхто не відміняв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Имя 24.03.2021 23:56
...Надеюсь в АТБ презервативы покупал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 черный властелин 24.03.2021 23:47
Одарыч когда-то продвигал идею муниципальной полиции, которая как раз бы занималась такими нарушениями, но судя по всему это не нужно власть имущим, как и пересичным.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Черкащанин 24.03.2021 21:08
А чого ж поліція гроші в бюджет не заробляє, штрафуючи порушників?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Соболь 24.03.2021 20:46
Лоси редкие, кроме тех, что на Соборной паркуются, они никому не мешают, площадь свободная, места для парковки в центре мало.
Давно пора там сделать место парковки.