Конфлікт між міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком та головою обласного осередку «Нацкорпусу» Дмитром Кухарчуком виник на сесії міськради.

169672570_4151010921595757_3675128148993247149_n-710x434

Про це повідомляє «ВиЧЕрпно».

Кухарчук із трибуни оголосив про створення громадського руху «Че без Б» і зазначив, що до нього долучилися вже і деякі депутати міської ради.

«Черкаси вже втомилися від невиконаних обіцянок, настав час це змінити», — сказав Кухарчук. Після цього Бондаренко назвав останнього «Голохвастовим». Згодом виникла словесна перепалка, під час якої Кухарчук звернувся до Бондаренка на "ти".

- Не тикайте до мене! - сказав міський голова. - Бо я по-чоловічому можу вийти і тикнути тобі.

- Вийди! - відказав Кухарчук.

І Бондаренко вийшов. Розпочалася штурханина. Втрутилися поліція й інші депутати.

- Так, шановні колеги, продовжуємо роботу, - сказав Бондаренко, повертаючись на робоче місце в президії.

169774746_1361663400877979_9201326938717934193_n

Додане відео від АНТЕНИ

Відео від ВиЧЕрпно

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #30 123003 11.04.2021 06:53
Цитую МІСЦЕВИЙ:
А чого Бонд вийшов? Мохе просто до туалету?Геройський вихід.

Нормальный выход. Мужик с «яйцами»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 123003 11.04.2021 06:48
Время бродячих активистов прошло. Начинают раздражать эти «нихр@на не делающие» и гавкающие персонажи. Из Кухарчука политик - как из @ пуля. Бондаренко прошёл «школу» покруче чем Кухарчик . Натыкает ему на раз. Так шо пусть лучше не «тявкает»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Знающий 07.04.2021 20:10
Недодепутат Кухарчук (которого никто никуда не выбрал) продолжает строить из себя депутата и ходит на сессии (лучше бы на работу ходил или для города со своей свитой-лентяями что-то полезное делал). Говорит общество говорит вам ... - тебя общество не выбрало вообще как и твою партию! Черкаська громада тебя не выбрала Кухарчук (ни в одной из областей ваша партия не прошла никуда), не доверяют тебе люди так что не надо играться в политика и депутата лучше иди работай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Solid/ 07.04.2021 19:53
повторюю для "СОЛДАТ", ваш - містєр че-Бонд був наїхав на ПРЕЗИДЕНТА України.
галімапорохобот ня була в катарсісі - радувалася.
тіпа крутий нєзавісімий мЭр..
тіпа по*ерив ПРЕЗИДЕНСЬКИЙ локдаун. та раді бога._________-і ШО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Solid/ 07.04.2021 19:35
НЕМА ніякого "конфлікту"
пан мєстного разліва джеймс_Бонд... на Президента України був наїхав?__)))
чувак,лови... для размінки - патріотично "по обіцянкам"....*********
вся Бонд-рать розскакалалася як блохи.
_____________---порожоботам на приклад- "СОЛДАТ" -дихать тихо. Бо в реальгу Армію пострижуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Андрій 07.04.2021 16:17
Спочатку вприяє приходу до влади Зе та Бе, а потім проти, коли потяг вже пішов. Бути і розумним, і красивим одночасно не вдається
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 черкаси 07.04.2021 11:04
Цитую справедливий:
Цитую Стас:
Как говорили на Востоке-пустая арба громче гремит...Правы были?

Так кУХАРЧУК і гримить пустою головою.

Цитую справедливий:
Цитую Стас:
Как говорили на Востоке-пустая арба громче гремит...Правы были?

Так кУХАРЧУК і гримить пустою головою.
у Бондаренка голова теж з опилками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 черкаси 07.04.2021 11:04
Цитую Олесь:
Бондаренко морально розкладена і духовно здеградована істота.
З цієї причини мої симпатії не на його боці
Але воно мер і давить Новою якістю черкащан, народу подобається
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 Вы, батюшка, аферист! 06.04.2021 20:06
Цитую Соперники несколько раз:
Встречались и победоносно поглядывая друг на друга, следовали дальше.
- Не ушиб ли я вас во время нашей последней встречи, спросил Кухарчук.
- Нет, отчего же, очень приятно было встретиться, мерски ответил мэр.

- Я вам морду набью!
- Накось, выкуси!...."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #21 Олесь 06.04.2021 19:54
Бондаренко морально розкладена і духовно здеградована істота.
З цієї причини мої симпатії не на його боці