реклама

реклама

Після реконструкції Будинку торгівлі та відкриття ресторану швидкого харчування KFC у центрі міста змінили схему заїзду на парковку Будинку торгівлі.

Зокрема, в’їзд до парковки по вулиці Смілянській відбуватиметься з боку вулиці Хрещатик, у той час як виїзд – з боку бульвару Шевченка, пише 18000

1617863316189

Окрім того, у результаті облаштування заїзду до пункту видачі замовлень клієнтів закладу на автомобілях було обмежено тротуар. У результаті нанесення відповідної розмітки рух пішоходів впирався у пункт замовлення, що створює незручності для пішоходів.

Уже безпосередньо перед відкриттям закладу, реагуючи на критику в соціальних мережах, розмітку пішохідного переходу дещо змістили в бік парковки.

KFC – cвітова мережа ресторанів швидкого харчування, що спеціалізується на стравах із курятини.

1617863316204

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #13 Розуме, де ти? 09.04.2021 19:19
Це ще одне свідчення зухвалих дій бариг бізнесу при потуранні (або за участю) влади. Ще залишилося поставити мангали і смажити шашлики та продавати на розлив горілку і пиво в центрі міста. На площі, яка ніби в насмішку над людьми носить назву Європейської.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Естет 09.04.2021 17:19
Цитую Где это? Шо это за рень?:
И шо это за аквариум с надписью "оренда"?

Цей акваріум будуть сдавати у аренду шанувальникам пережареного фритюрного смороду олії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Степанич 09.04.2021 14:31
Цитую Степанич:
Цитую Леон:
Таке безголів'я свідчить не просто про всеохопну корупцію,а й про ненависть до черкащан.
Тепер треба скакати поміж автомобілів та дихати чадом їх 'коней'.

Щоб не скакати та не дихати чадом, треба просто не ходити в Будинок Торгівлі.
Ну шо ви там не бачили?
Це насправді була іронія. Яка закликала до того, аби не ходити в Будинок Торгівлі (власники якого почали ліпити всілякі добудови), аби висловити таким чином свій протест проти хаотичної забудови простору в даному місці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 В.С. 09.04.2021 00:35
Ну почему жителям столько неудобств только ради того, чтобы водителю не отрывать жопу от сиденья своего авто?! Сначала людей лишили общественного пространства возле БТ, устроив там стоянку, а теперь забирают и тротуар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Степанич 08.04.2021 22:37
Цитую Леон:
Ну шо ви там не бачили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Всё для народа 08.04.2021 22:12
Тут, значит, "облагородили" всё, теперь двинут на Соборную парковку делать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Леон 08.04.2021 19:01
Таке безголів'я свідчить не просто про всеохопну корупцію,а й про ненависть до черкащан.
Тепер треба скакати поміж автомобілів та дихати чадом їх 'коней'.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Где это? Шо это за рень? 08.04.2021 17:31
И шо это за аквариум с надписью "оренда"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #5 Мешканець Черкас 08.04.2021 12:21
Найгірше місця в Черкасах.Для черкащан не має ніяких зручностей. Не має лавочок ,можливості сховатися від пекельного сонця або дощу,вітру. Повна зневага до мешканців.Дуже сумно за таке відношення до людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Угу 08.04.2021 11:54
Европейская площадь, все дела