Моніторинг діяльності народного депутата Сергія Терещука, який оприлюднив рух «Чесно», свідчить, що Терещук не відповідає таким же критеріям, як і екс-мер Черкас, регіонал Володимир Олійник.
Натомість, аналізуючи непричетність до корупційних дій, Рух «Чесно» «зачепився» за той факт, що «у січні 2002 року під час кампанії з виборів народних депутатів України заступник голови Черкаської облдержадміністрації Терещук Сергій Миколайович, який був кандидатом по виборчому округу 195 від блоку «За ЄдУ», та керівники АТ «Маїс» і Черкаської ресурсної кампанії відвідали обласну лікарню і передали для лікування хворих із сільської місцевості набір медикаментів. Ця інформація не є підтвердженням вини Терещука Сергія Миколайовича у вчиненні правопорушення, але дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність його причетності до непрямого підкупу виборців та використання адміністративного ресурсу під час виборів». Як ідеться на сайті Руху, непрямий підкуп виборців та використання адміністративного ресурсу можна вважати причетністю до корупційних дій. Таким чином, цьому критерію Терещук не відповідає.
Щодо критерію задекларованих доходів та майна та їх відповідності способу життя, то, як і регіонал Олійник, Сергій Терещук не надав копію декларації про майно, доходи і витрати у встановлений законом строк, а отже, визнаний таким, що не відповідає критерію.
Аналіз особистого голосування в Парламенті засвідчив, що Терещук має два пропуски засідань, але в цей час його картка використовувалась для голосування. Таким чином, він порушив принцип. Аналіз участі в засіданнях парламенту і роботі комітетів показав, що з 82 ранкових та вечірніх пленарних засідань Терещук відвідав 54 (66%), а щодо відвідань ним засідань Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, членом якого він був протягом 2011 року, інформації не надали. Таким чином, оскільки він пропустив більше засідань, ніж потрібно, і цьому критерію не відповідає.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису