реклама
Sucurity Police

реклама

У центрі Черкас поблизу «Будинку торгівлі» сьогодні група осіб мітингувала проти носіння засобів індивідуального захисту від інфекції. При цьому вони тримали прапори, на яких значилося, що пандемія коронавірусу, мовляв, фейкова.

1618072837345

На плакаті, який тривали мітингарі, було написано, що «маски вбивають імунітет». «Вільних людей» закликали «захистити свої права».

Нечисленний мітинг охороняли працівники поліції.

Перед борцями проти медичних масок виступив і журналіст Валентин Чернявський. Його виступ являв собою тролінг згаданих борців, але вони цього не зрозуміли і навіть гучно аплодували промовцю.

– У мене останнім часом – депресивні думки, і інколи хочеться померти, – з серйозним виглядом сказав журналіст, відомий численними розіграшами і пранками. – Якщо ми не будемо носити маски, то ми помремо. Тож давайте разом зі мною помремо в цьому чудовому місті. Тому я от викидаю цю маску геть, бо придумали цей клятий вірус. І давайте помремо від коронавірусу разом!

Чернявський

Без імені2  

реклама

Коментарі  

 
-8 #9 Черняй Валентинский 11.04.2021 13:49
Цитую Валентин Чернявський:
Цитую Микола:
Якщо дебілів кучка з 5-7 ми осіб то це не так вже і багато. Помирайте разом але без нормальних алекватних Черкащан. Щодо Чернявського то він тепер для мене явний ....

Ви хоч слухали, що я говорив? Навіть в статті написано про тролінг учасників мітингу. Ох тяжко...

По ходу люди тебя по тролили, начали в ладоши хлопать, а что ты там говорил всем по ... было :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Валентин Чернявський 11.04.2021 12:05
Цитую Микола:
Якщо дебілів кучка з 5-7 ми осіб то це не так вже і багато. Помирайте разом але без нормальних алекватних Черкащан. Щодо Чернявського то він тепер для мене явний ....

Ви хоч слухали, що я говорив? Навіть в статті написано про тролінг учасників мітингу. Ох тяжко...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Степанич 11.04.2021 11:43
Цитую Валя она и есть Валя:
А ну в какой он школе учился? а мы у его одногодок с этой же школы спросим учился ли с ними такой Чернявский. прожил он тут всэ життя. Давайте носить маски и помремо вид голоду разом!

В 34 школе учился. Нормальный парень. Знаю его старшего брата Максима.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Микола 11.04.2021 11:02
Якщо дебілів кучка з 5-7 ми осіб то це не так вже і багато. Помирайте разом але без нормальних алекватних Черкащан. Щодо Чернявського то він тепер для мене явний ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Перехожий 11.04.2021 03:13
Маска заважає дихати їм. Під ШВЛом у реанімації воно значно легше дихається. Якщо їх тільки туди хтось покладе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #4 Микитен 11.04.2021 00:15
Думал, что Чернявский адекватный журналист. А оно вот как получается - жаль. А профессия журналиста зачем тогда? Зачем же знать, что все 4 официальные анализа вируса sars-cov2 просто не смогли его выделить, но зато нашли 2 вида гриппа: группы А и группы Б... Эпид.порог тоже не нарушен, маски создают ложное представление о безопасности (цитата доктора и оратора ВОЗ). Чернявского можно убрать из журналистов с этого момента.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #3 Валя она и есть Валя 10.04.2021 23:29
А ну в какой он школе учился? а мы у его одногодок с этой же школы спросим учился ли с ними такой Чернявский. прожил он тут всэ життя. Давайте носить маски и помремо вид голоду разом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #2 Глеб 10.04.2021 20:28
вируса нет а маски незаконны чт 64!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Туго у черкащан 10.04.2021 19:58
Со стёбом, троллингом и независимым мышлением. Изначально. От слова "вообще". Всё, шо тиливизор сказал, газетка написала или любой кандидон выдал устно ртом, глотается ими без разжёвывания. Потому то сюда и лезут все клоуны, в начале своего восхождения по лестнице власти.