реклама

реклама

Нещасний випадок стався у тирі черкаської гімназії №9.

9-gimnaziya-otrymala-status-avtorskoyi-shkoly

Дитину було тяжко поранено в голову.

У тяжкому стані вона доправлена в обласну дитячу лікарню.

Про це інформують очевидці.

Інформацію «Прочерку» підтвердила прес-секретар КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР" Ірина Назарок.

– Це хлопчик, 14 років. Він в критичному стані. Зараз медики роблять все можливе, – зазначила речниця установи.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Василь 21.04.2021 08:35
Цитую Адвокат:
Наскільки памятаю - тир в школі № 9 ніколи не мав ліцензії на діяльність. Дозвільна система - ау...... Що скажете ви?

Працівники дозвільної системи ГУНП Нац поліції в Черкаській області були останній раз за царя гороха. На який підставах працює тир. Керівника школи— до відповідальност і!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Ющенко 20.04.2021 13:13
Так вчать гідних захисників вітчизни.слава батькам дитини
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Ющенко 20.04.2021 12:22
Дитина отнимала куплю в голову? :
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Олесь 20.04.2021 09:42
Цитую Іван Андрійович:
Цитую Перехожий:
Немає дисципліни, діти розв'язані, а це зброя, вона помилок не прощає. Навіть не заряджену зброю не можна направляти в сторону людей.

Постійно там стріляю, техніка безпеки на вищому рівні, за 15 років перший випадок якщо не помиляюсь.

Паскудний і антиукраїнський заклад. Дирекцію звільнити і поставити до керівництва адекватних
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 007 20.04.2021 09:29
Цитую Іван Андрійович:
Цитую Перехожий:
Немає дисципліни, діти розв'язані, а це зброя, вона помилок не прощає. Навіть не заряджену зброю не можна направляти в сторону людей.

Постійно там стріляю, техніка безпеки на вищому рівні, за 15 років перший випадок якщо не помиляюсь.

Стріляєте з власної зброї в шкільному тирі? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Черкащанин 20.04.2021 09:23
Цитую Перехожий:
Немає дисципліни, діти розв'язані, а це зброя, вона помилок не прощає. Навіть не заряджену зброю не можна направляти в сторону людей.

З будь-якою зброєю потрібно поводитися так, наче вона заряджена. Правила писані кров'ю. Не заряджати, не направляти, не досилати патрон у патронник, не знімати із запобіжника, не тримати пальця на спусковому гачку окрім випадків, пов'язаних безпосередньо зі стрільбою. Якщо щось не гаразд зі зброєю - підняв руку і чекаєш інструктора/старшого по стрільбам. Без команди нічого не робиш. Це постійно на всіх інструктажах детально доводять. Як так могло статися? Прикра трагедія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Іван Андрійович 20.04.2021 08:44
Цитую Перехожий:
Немає дисципліни, діти розв'язані, а це зброя, вона помилок не прощає. Навіть не заряджену зброю не можна направляти в сторону людей.

Постійно там стріляю, техніка безпеки на вищому рівні, за 15 років перший випадок якщо не помиляюсь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Адвокат 20.04.2021 08:29
Наскільки памятаю - тир в школі № 9 ніколи не мав ліцензії на діяльність. Дозвільна система - ау...... Що скажете ви?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Школьный тир дело тонкое 19.04.2021 22:58
Цитую Леон:
Так карантин,як там вона опинилась?

Стреляли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 лего 19.04.2021 21:44
нашо в гіназії тир?