реклама

реклама

Стан дев’ятикласника, який учора отримав поранення в голову в тирі, вкрай важкий. Йому вже зробили операцію, кулю вдалося дістати з голови. Про це повідомив директор Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький, пише «Вичерпно».


nbh-710x434

Зараз хлопець перебуває на штучній вентиляції легень. Тиск — нестабільний.

«Операція пройшла нормально, але фактично куля пройшла на виліт, вона повністю прошила мозок. Проблема в тому, що вхідний отвір знаходиться в правій височній області, а вихідний — в лівій», — розповів Кондрацький.

Наразі лікарі продовжують боротися за життя 14-річного хлопчика, адже існує велика загроза його життю. Ніяких прогнозів медики поки не дають.

Відсьогодні фахівці Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР перевірятимуть приміщення усіх тирів, у яких відбуваються заняття зі стрільби.

Тренера, який проводив заняття у тирі дитячо-юнацької школи №2, де підліток отримав вогнепальне поранення голови – відсторонили.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Антон 20.04.2021 21:58
Цитую Олесь:
Винен не тренер а директор тієї сав'єтської гімназії. ...

У чому??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Перехожий 20.04.2021 19:24
Тільки що сказали в новинах, що постріл був із пістолета Марголіна, не наче б то тренер десь відволікся до іншого спортсмена. Хоча і є що додати, краще промовчу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Перехожий 20.04.2021 18:18
Цитую Петро:
карл, .22lr/.22wmr калибр там МЦМ + спорт винтовки тех же калибров - 5.6-5.7 малокалиберные. Всё там в порядке с определением понятия "огнестрельное"

Так там що ураження було із гвинтівки? Як казав Штірліц "Інформація к размишлєнію"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Петро 20.04.2021 16:44
карл, .22lr/.22wmr калибр там МЦМ + спорт винтовки тех же калибров - 5.6-5.7 малокалиберные. Всё там в порядке с определением понятия "огнестрельное"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Олесь 20.04.2021 16:38
Винен не тренер а директор тієї сав'єтської гімназії. ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Антон 20.04.2021 15:54
Це привід не закривати тири, а навпаки- довести навчання і вимоги безпеки до автоматизму! А потім практика.
Тепер зрозуміло як навчають водіїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 карл 20.04.2021 15:08
так действительно ранение "вогнепальне" и обычный тир без лицензии так обурел? или тир для пневматики и журналисты как всегда все перевернули с ног на голову, даже не понимая значения этого слова?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Перехожий 20.04.2021 13:45
Так хто кому стріляв, чи самостріл? Діти зараз такі не стабільні. То "Синій кит", то "Червона сова". Закриють всі дитячі стрілкові секції, будуть із ручок-плювачок управлятися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Цой 20.04.2021 11:57
Так это стрiляв ???