реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні в Черкасах активісти Нацкорпусу спіймали «закладчиків». Про це в «Фейсбуці» повідомив лідер черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

«Сьогодні близько 12:30 нам поступив анонімний дзвінок - люди засікли «закладчиків».

89

На запитання: «Чому не звертаєтесь до поліції?» - відповіли що ті давно пов‘язані.

Ян Антонюк з хлопцями оперативно виїхали на місце і затримали двох бариг, які власне повідомили, що «працюють» з «Огурцом».

Здійснили громадський арешт, викликали поліцію. І знаєте що? Поліція їхала годину!!!

За цей час, поки виродки лежали, дві машини ( Нива і мерседес) пробували приїхати і звільнити наших «заручників». Отримали по зубам, поїхали.

До речі, наших «героїв» , у яких знайшли амфетамін, затримують не вперше , але до суда так жодного разу і не дійшло.

Тому прошу розголосу і репостів. Нехай нарешті органи звернуть увагу!» - написав Дмитро Кухарчук в соцмережі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #16 Олександр Калениченко 27.04.2021 09:26
Про Нацкорпус не скажу, але поліцію черкаську з власного досвіду знаю як вкрай корумповану структуру. Це просто озброєна ОЗГ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Иван 26.04.2021 19:02
Граждани Черкасс не волнуйтесь задержаных обязательно отпустят как отпустили в первый раз)))))))))))) ) И они будут продолжать придостовлять определённые услуги общиству. Так как наркотики обществу тоже нужны. Наркотики общество очищяют от дураков и дур кто их начинает упатреблять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Стас 26.04.2021 11:33
Понеділок.Проснулись.Блим-а там ото про нас? І все з плюсами? Давай бігом план виконувати-все на мінумс!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Михайло дыкоммунизатор 26.04.2021 11:06
Цитую Олесь:
А я б забрав і "Ниву" і "мерседес" на яких закладчиків звільняти приїхали.

Правильно совкову "Ниву" забрати і болгаркою на метал порізати (декомунізвати) , а то вставлять жовто-блакитний прапорець на лобове скло жигулів, нив, мацквічєй іт.д і наче ці совкові корита відразу українськими машинами стали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #12 Минелохи чи як? Такилохи! 26.04.2021 09:35
А шо воно таке ГРОМАДСЬКИЙ АРЕШТ??? Яким кодексом передбачено, щоб вуличні гопніки когось АРЕШТОВУВАЛИ? Перетворили Україну в Дике поле! Правильно з нас сміється весь світ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #11 Не допустити анархію 26.04.2021 03:46
Нац корпус це купка бородатих ..... які займаються провокаціями і хуліганством.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #10 черный властелин 26.04.2021 01:53
Нацики уже и задерживают. Вообщем боролись два Г.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Олесь 26.04.2021 00:23
А я б забрав і "Ниву" і "мерседес" на яких закладчиків звільняти приїхали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Степанич 25.04.2021 21:29
Дима Кухарчук, напишите потом, чем закончилась эта история!
А в целом поддерживаю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #7 жид 25.04.2021 20:55
Онижедети! Час держать лежа на асфальте, у кого кроме нациков есть право так относиться к людям, вина которых не доказана? И скорее всего доказана не будет! Беспредел!