реклама

реклама

471d21d188ef20a0f687269be49f38bb Колишній заступник міського голови Черкас та екс-депутат обласної ради від ВО “Свобода” Юрій Ботнар може отримати посаду в Черкаській ОДА.

Про це 18000 повідомили джерела в політичних колах міста.

За словами співрозмовників, йдеться про посаду керівника в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, Юрій Ботнар став заступником міського голови Черкас Анатолія Бондаренка після переформатування більшості у міськраді на початку 2018 року. Тоді партія “Свобода” підставила плече Бондаренку і взамін отримала посади в мерії та на комунальних підприємствах міста.

За час перебування на посаді Ботнар регулярно фігурував у різни скандалах, пише видання: виділення землі та історія із квартирою для його батька, працевлаштування і догана для батька, обливання кров’ю депутата, потрійна ДТП, премії з бюджету, купівлею коштовного BMW тощо. Також поліція нібито перевіряла родину Ботнара щодо причетності до вбивства блогера Вадима Комарова. Окрім всього, 2020-го року на Юрія Ботнара був скоєний замах на вбивство. Замовником виступив депутат міськради Максим Шадловський.

реклама

Коментарі  

 
+5 #21 Пік пройдено 30.04.2021 11:42
Лошара
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 мабуть 30.04.2021 10:24
Вумні політтехнологи порадили в якості збирача негативу і громовідвіду ?.З Тохою спрацювало
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Ліга сміху 30.04.2021 10:18
а може це такий жарт від клоунів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Іван Андрійович 30.04.2021 09:28
[quote name="Зідан"][quote name="Бувший"]Тому що, 5 лямів тупо роздерибанили, а КП Центральний стадіон і спорт в черкасах стали кормушкою для партіїї свобода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 Іван Андрійович 30.04.2021 09:19
[quote name="Бувший"] Юра будучи на посаді працєвлаштував у міську раду більше 50 однопартійців і їх родичів (про багатьох ми просто не знаємо), роздеребанив з однопартійцями купу земельних діляньок, рубав бабло на чому тільки можна, особливо на спорті, просто роками на спорт в Черкасах клали всі крім бізнесу і криміналу, які як могли підтримували спорт. Тому не треба розказувати який юра маладєц, скажіть скільки вкрадено на цьому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Зідан 30.04.2021 06:46
Цитую Бувший:
Будучи на посаді в мерії і депутатом в облраді зробив для спорту, зокрема для боксу дуже багато. Не будучи прихильноком Свободи, знаю думку простих тренерів, які дуже схвально відносяться до його роботи на розвиток спорту.

Тоді чому він не запустив запасне футбольне поле на ЦС?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 У Скічка думають 29.04.2021 23:09
Хто? Чим думає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Леон 29.04.2021 21:44
Що значить дружба дружини Лісового з дружиною Ботнара!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #13 Черкасчанин 29.04.2021 17:13
Шо???Опять???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Тролейбусний парк 29.04.2021 16:56
Запрошуємо знову посмакувати, чим бог послав!