реклама

реклама

Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище» встановив Національний рекорд України, створивши під час ушанування героїв Холодного Яру найбільший прапор Україні із пасочок. Загалом було використано 612 пасочок, прапор вийшов розміром 3,20 на 1,70 м.

181406907_10221299708987613_2460270982521946350_n

Про це «Прочерку» повідомив директор закладу Сергій Воронов.

Відповідні заміри зробили експерти Національного реєстру рекордів.

Крім того, для всіх гостей холодноярських ушанувань в училищі зробили подарунок – 20-кілограмову паску.

За словами Сергія Воронова, мета акції – багатоманітна: промоція навчального закладу, фахових вмінь та навичок наших випускників, зміна ставлення суспільства до професійно-технічної освіти, медіапривід, патріотична ініціатива, соціальна акція тощо.

За словами Сергія Павловича, виготовлені паски підуть на благодійні потреби.

181150984_10221299708827609_8392092348344974882_n

181926713_2388199777990270_1510417977334338321_n 

181926713_10221299709787633_921263075556333606_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 Глеб 11.05.2021 00:33
Цитую м’ясо з дитсадочків:
і хто все це фінансував? Батьки? Воронов ?

Сестра Воронова як і машину напекла пасок і поїхала за кордон на заробітки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 м’ясо з дитсадочків 05.05.2021 14:33
і хто все це фінансував? Батьки? Воронов ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Іічко 05.05.2021 14:26
Цитую стальні яйця:
Цитую психіатр:
ну так свободівець же придумав подію цю, тут же клініка. вони як не яйце металеве серед міста ставлять то літаки перемальовують... Досі міський бюджет від них потерпає

До речі,а куди металеве яйце за ОДА зникло?

У Долині троянд стоїть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Сторож 05.05.2021 13:58
Цитую стальні яйця:
Цитую психіатр:
ну так свободівець же придумав подію цю, тут же клініка. вони як не яйце металеве серед міста ставлять то літаки перемальовують... Досі міський бюджет від них потерпає

До речі,а куди металеве яйце за ОДА зникло?

Хтось узяв напрокат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 стальні яйця 05.05.2021 11:00
Цитую психіатр:
ну так свободівець же придумав подію цю, тут же клініка. вони як не яйце металеве серед міста ставлять то літаки перемальовують... Досі міський бюджет від них потерпає

До речі,а куди металеве яйце за ОДА зникло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Думаючий 05.05.2021 10:53
поєднали непоєднуване, свободівські тупаки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Святєйший отєц 05.05.2021 10:39
Цитую Стас:
Паска-це символ зовсім іншого плану...Ними не можна скористатись для виготовлення будь чого.

Але воронов порадився з нищиком і ботнарем і діЯною і вирішили, що з масок не лише рекорди, а й "дідову хату" можна будувати.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 психіатр 05.05.2021 10:38
ну так свободівець же придумав подію цю, тут же клініка. вони як не яйце металеве серед міста ставлять то літаки перемальовують... Досі міський бюджет від них потерпає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 роздуло від пасочок 05.05.2021 10:35
тіпа -гріхи замолює.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Тудор 05.05.2021 07:34
Алімпійский меккун продовжує справу Ботнара. За чиї гроші, Тягнибок чи Швайка з Ботнаром з допомоги по безробіттю підкинули