реклама

реклама

У День пам’яті і примирення та 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні жителі Черкас вшановуватимуть учасників та жертв Другої світової війни. Через карантинні обмеження масових урочистостей не планується, проте тематичні заходи відбудуться у різних локаціях міста.

Традиційно 8 травня у день Пам’яті та примирення на пагорбі Слави з 22.40 по 23.01 відбудеться акція «Перша хвилина миру».

image.php

9 травня о 10.00 на площі Слави відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку борцям за волю України та меморіального комплексу на Пагорбі Слави.

Біля обласного краєзнавчого музею з 10.00 до 13.00 у цей день буде організована низка тематичних локацій, - це і різноманітні виставки художніх робіт, присвячених військовій тематиці, музейних експонатів тих часів, фотозони та майстер-класи. Також біля музею буде розміщений так званий «відкритий мікрофон», де черкасці зможуть поділитись своїми історіями, спогадами та думками про війну.

9 травня о 16.00 на Центральному стадіоні міста відбудеться Чемпіонат України з футболу серед команд ліги АТО на Кубок захисників України «Черкаські козаки АТО» - «Прикордонник» ДПСУ м.Київ.

Закликаємо черкасців дотримуватись усіх карантинних обмежень: маскового режиму, пам’ятати про безпечну дистанцію та не наражати один одного на небезпеку.

Про це пише сайт міськради

реклама

Коментарі  

 
+13 #10 Яків Миколайович 09.05.2021 13:23
Цитую Треш:
З ким примирятись? З нацистами СС, що заживо палили жінок і дітей, чи з нелюдами вбивавших евреїв у Бабиному Яру? Люди, про що ви кажете?

Нелюди з СС та НКВС давно здохли! А примирення і порозуміння - потрібне НАРОДАМ. Щоб такі падлюки,як Путлер, не роздували нові війни, а такі дурні, як ВИ, не роздмухували ненависті та ксенофобії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #9 Треш 09.05.2021 12:40
З ким примирятись? З нацистами СС, що заживо палили жінок і дітей, чи з нелюдами вбивавших евреїв у Бабиному Яру? Люди, про що ви кажете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Степанич 09.05.2021 12:21
Цитую Стас:
Ну,да...каждый суслик-агроном...
Не дергайся, сиди на попе ровно!
Это исторический факт, "умник".
Это большая трагедия нашего народа и большая победа ценой зачастую неоправданных жертв!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #7 Стас 08.05.2021 20:26
Цитую Volodymyr Rebel:
Цитую справедливий:
Яке примирення - 9 травня ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ у Великій Вітчизняній війні. Друга світова війна закінчилася 02.09.1945. Шановні учіть історію та не піддавайтеся на різного роду провокації змінити історичні дані з боку бандерлог.
Хто кого переміг? Один тиран переміг іншого,от велика радість!...От якби сталін не планував наступу на Німеччину - то гітлер і не напав би на срср і не було б ніякої війни!....
Сталін..на Німеччину...-Ось продукт охмурення малограмотних...Ти хоч одну сторінку"Майн кампф*"а читав? А знаєш,коли Достоєвський написав оте?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #6 Стас 08.05.2021 20:23
Цитую Степанич:
З 23.04.1945 до 02.05.1945 при штурмі Берліна загинули біля 80 тис солдат ЧА
Хоча необхідності в такому штурмі не було - Берлін вже був взятий в міцне кільце!
Викидання білого прапору було питанням недовгим.
Але Жуков і Конєв вирішили штурмувати!
А так, да - з Днем Перемоги вас!
Ну,да...каждый суслик-агроном...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Степанич 08.05.2021 17:40
З 23.04.1945 до 02.05.1945 при штурмі Берліна загинули біля 80 тис солдат ЧА
Хоча необхідності в такому штурмі не було - Берлін вже був взятий в міцне кільце!
Викидання білого прапору було питанням недовгим.
Але Жуков і Конєв вирішили штурмувати!
А так, да - з Днем Перемоги вас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Лейба 08.05.2021 09:02
Шкури продажні! Свято, полите ріками української крові, крові наших дідів і прадідів,за 30 серебряників опаскудили, щоб принизити його значимість. Але х... вам! З наступаючим Днем Перемоги,дорогі черкащани!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #3 Стас 07.05.2021 19:35
Цитую справедливий:
Яке примирення - 9 травня ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ у Великій Вітчизняній війні. Друга світова війна закінчилася 02.09.1945. Шановні учіть історію та не піддавайтеся на різного роду провокації змінити історичні дані з боку бандерлог.
Нє...з обкому телефонували-друга світова закінчилась 9 травня,а 10-го почалась третя...Просто диву даєшся,коли бачиш,як прогинаються під обком...Адже це ж вони перемогли Гітлера і Сталіна, які зайшли аж до Нью-Джерсі... Иваны,не знающие родства...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Volodymyr Rebel 07.05.2021 19:22
Цитую справедливий:
Яке примирення - 9 травня ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ у Великій Вітчизняній війні. Друга світова війна закінчилася 02.09.1945. Шановні учіть історію та не піддавайтеся на різного роду провокації змінити історичні дані з боку бандерлог.
Хто кого переміг? Один тиран переміг іншого,от велика радість!...От якби сталін не планував наступу на Німеччину - то гітлер і не напав би на срср і не було б ніякої війни!....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #1 справедливий 07.05.2021 17:09
Яке примирення - 9 травня ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ у Великій Вітчизняній війні. Друга світова війна закінчилася 02.09.1945. Шановні учіть історію та не піддавайтеся на різного роду провокації змінити історичні дані з боку бандерлог.