реклама
Будівельна компанія надія

Начальником управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради призначений Олег Олександрович Ткаченко. Міський голова Анатолій Бондаренко разом із своїм заступником Павлом Валенчуком завітав до ЦНАПу, аби представити колективу нового керівника.


1_1802

Олег Олександрович – ветеран поліції, має досвід роботи на керівних посадах, багато років пропрацював у службі МРЕВ, більше двох років очолював відділ «Патронатна служба» Черкаської міської ради.

«Нині ЦНАП надає громадянам широкий спектр адміністративних послуг. Проте ми хочемо його ще розширити: налагодити видачу закордонних паспортів, оформлення транспортних засобів, водійських посвідчень та багато іншого. І головне – створити містянам комфортні умови обслуговування, щоб не було ніяких черг», - підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

2_1564

«Дякую за довіру, думаю, що разом із колективом ми зможемо виконати усі поставлені завдання. Найголовніша задача – це надання містянам якісних адміністративних послуг у найкоротші терміни», - зазначив Олег Ткаченко.

Про це інформує сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+10 #4 Сидоров. 11.05.2021 19:08
А в чому прикол? ЦНАП то i ЦНАП. Чому такий ажіотаж навколо призначення керівника? Невже доста хлібна посада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Михайло 11.05.2021 18:07
Краще поверніть керівника при якому була номерна черга і потрібна інформація надавалась В ДЕНЬ ВІЗИТУ! Для чого споганили напрацьований механізм, нездари?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Ускорение услуг 11.05.2021 17:28
Будет только за доляры? Или и евро будут теперь брать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Бувший 11.05.2021 17:24
Має багатий досвід роботи на хабарних посадах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ