реклама

реклама

Щороку в квіті Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

114143-1_large

Цьогоріч внесено зміни до порядку і термінів подання роботодавцями звітності про нарахування та сплату єдиного соціального внеску. Відтепер вона подається щокварталу. Необхідна для проведення перерахунку інформація про набутий страховий стаж пенсіонера за січень – лютий 2021 року надійде до реєстру застрахованих осіб до 10 травня. Тому Пенсійний фонд України проведе перерахунок, передбачений законодавством, у червні за період із 1 квітня 2021 року.

Перерахують пенсії працюючим пенсіонерам, які призначені/перераховані до квітня 2019 року. Для розрахунку розміру підвищення врахують страховий стаж, набутий на 1 березня цього року.

Розмір підвищення пенсійної виплати буде розраховано індивідуально для кожного пенсіонера враховуючі дані про набутий ним стаж та розмір офіційної заробітної плати.

Наголосимо, що перерахунок пенсії проводиться:

– без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України;

– особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку)  пенсії пройшло не менш ніж два роки.

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #6 Наталія 17.05.2021 21:04
Чи враховується педагогічний стаж роботи за фахом шкільний бібліотекар з педагогічним навантаженням?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сидоров. 17.05.2021 17:01
Цитую ПФ:
С пенсионерами, дожившими до пенсии, одна морока и растраты.

Ну так. Я бачу , що у вас шансів дожити до пенсії якось меншає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 ПФ 17.05.2021 09:58
Наш фонд борется за повсеместное введение сверхурочной работы, не менее 11 часов в день, при пятидневке. Такая работа, по данных последних исследований, облагораживает и облегчает нагрузку на нашу организацию. "Сверхурочная работа ведет к резкому повышению риска преждевременной смерти, – данные ВОЗ и МОТ Если работать 55 ч или более в неделю (≥11 ч в день на пятидневке) вместо адекватных 35-40 ч, риск получить инсульт повышается на 35%, а ишемическую болезнь сердца – на 7%. Такие данные опубликовала Всемирная организация здравоохранения и Международная организация труда" (С)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 ПФ 16.05.2021 16:46
С пенсионерами, дожившими до пенсии, одна морока и растраты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Сидоров. 16.05.2021 11:23
Я таки так і не зрозумів, чи перерахують мені пенсію. Маю 5 років збільшення стажу після виходу на пенсію. І скільки коштує в грошах 1 рік стажу після виходу на пенсію. В % від пенсії , звичайно. Так легше рахувати мені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 А зачем им пенсия? 16.05.2021 10:59
Если они работают и когда нибудь зарплату им тоже перечислят. Потом. Может.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100