реклама

реклама

Олександр Савенко – депутат Черкаської міськради не одного скликання. Заходив до міськради «батьківщинівцем», потім «ударівцем», а зараз є представником ЄС.


received_342723713828961-678x381

Він працює у керівних органах КП «Черкаська служба чистоти».

У поданій за 2020 рік декларації вказано дві квартири (у Києві та Черкасах), власником яких є дружина депутата Оксана Олександрівна. Та й дві іномарки (Mercedes-Benz 2004 року і VOLKSWAGEN 2015 року) у власності дружини.

Що має сам Савенко як працівник комунального підприємства? Так це 1 мільйон 64 тис 90 грн зарплати за минулий рік. Що цікавою, вказано, що і дружина працює на цьому ж комунальному підприємстві.

Також Савенко задекларував 43000 доларів готівки, а дружина – 10 тис дол.

реклама

Коментарі  

 
+15 #16 Яків Миколайович 16.05.2021 12:21
Цитую Volodymyr Rebel:
Степанич,допоки націоналісти не візьмуть владу,в цій занедбаній країні так і буде надалі.

Такі, прости господи,"націоналісти", як Ботнари, уже накерували в Черкасах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Келдиш 16.05.2021 12:13
Цитую щукат:
Цитую налогоплательщи к:
и я так хочу


Знай свое дело - плати налоги. А хотеть не вредно, да .

Этот товарищ действительно одаренный и не только он а и жена. А кем они раньше работали? Что изобрели? А не кажется Вам, что элита этого заведения живёт не на зарплату а "освоение" бюджета, а это пристроенное по блату семейное шобло "знает дело" как прикрывать босса. Поменяется мэр и все эти знавцы дела последи за продажной шоблой Свободы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Тудор 16.05.2021 08:52
Цитую Volodymyr Rebel:
Цитую Степанич:
1 мільйон 64 тис 90 грн зарплати за минулий рік ???
Зарплата в комунальному підприємстві - 88 674 грн на місяць ???
Афігєть !!! Так у нас комунальні підприємства - надприбуткові ???

Степанич,допоки націоналісти не візьмуть владу,в цій занедбаній країні так і буде надалі.Пенсіонери рахуватисмуть копійки в кишенях,а в бандюків при владі бабло з горла буде лізти!...

Це про яких Ви націоналістів? Україна одна а націоналістів і патріотичних партій і особливо їх лідерів хоть пруд пруди. Про Свободу? Досвідченого трудягу-олімпійця Ботнара??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Ющенко 16.05.2021 06:39
Скоти Майдану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #12 щукат 15.05.2021 22:19
Цитую налогоплательщи к:
и я так хочу


Знай свое дело - плати налоги. А хотеть не вредно, да .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 Volodymyr Rebel 15.05.2021 19:28
Цитую Степанич:
1 мільйон 64 тис 90 грн зарплати за минулий рік ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #10 ха ха 15.05.2021 08:47
Тяжело селюкам которые вселись в кресла после майдана. С одной стороны покажи в декларации что у тебя глыняна хата в селе, маленький огород биля хаты и больше ничего нет, свои односельчане засмеют скажут " Такый вэлыкый начальнык и ничого нэма", а с другой стороны напиши в декларации сказку о том что у тебя якобы есть мерседесы, квартиры и деньги, сделав вид что ты начальнык и пристроился, так журналисты понаехавшие из сёл нудеть начнут " Оооо дывиться якый, в нього куча грошвы". Так вам и надо, варитесь в своём селючестве :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Сержант 15.05.2021 07:38
Так там и жена директора службы чистоты работает. И зарплата, очевидно, нехилая. Никого это в мерии не интересует. А нарушение налицо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #8 Знающий 14.05.2021 21:53
А конфликт интересов и протокол о коррупции за подчиненную супругу? Не, не слышали ...