реклама
Sucurity Police

реклама

Електронна петиція щодо створення в Черкасах комунальної служби транспортування додому з лікарні тяжкохворих і маломобільних пацієнтів набрала необхідну кількість голосів і буде розглянута міською радою.

4b78045d63b3a5dc5ae71fb9ebd0e54b

Нагадаємо, у петиції йшлося про те, щоб у Черкасах при одному з комунальних підприємств створити службу перевезення і доправлення в квартиру / з квартири тяжкохворих і маломобільних пацієнтів. Також ця служба могла б у разі потреби допомагати працівникам екстреної медичної допомоги і родичам хворих доправляти пацієнта до машини швидкої допомоги.

Як зазначив перший заступник міського голови Сергій Тищенко, створення служби транспортування додому з лікарні тяжкохворих і маломобільних пацієнтів є вкрай важливим для міста Черкаси. Підготовлено відповідний проєкт рішення міськради, який буде розглянуто на сесії міської ради.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг міськради Всеволода Кульчиковського, наразі цей проєкт розглядається у депутатських комісіях. У разі позитивного рішення комісій, а відтак – сесії міськради, департаментові буде доручено розробити механізм реалізації рішення про створення в Черкасах нової служби.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #17 Ющенко 21.05.2021 05:35
"Айболит"останется без заработка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Служба порятунку 20.05.2021 13:17
Цитую черговий тариф:
враховуючи те ,що в мерії працює багато чиновників з групою інвалідності ,виникає питання : їх транспортувати на роботу і з роботи (і ще кудись) буде ця комунальна служба?

Таких директорів горздрава як ... треба гнати в три шиї. ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Абсолютно правильно 20.05.2021 12:55
Цитую черговий тариф:
враховуючи те ,що в мерії працює багато чиновників з групою інвалідності ,виникає питання : їх транспортувати на роботу і з роботи (і ще кудись) буде ця комунальна служба?

Это просто ещё один очередной тариф, которым будут обложены, как тарифом за крупногабаритне смиття, абсолютно все. По той простой причине, что никто не застрахован от того, что с ним не случится ситуация, требующая подобной транспортировки . Но этим не должны заниматься комунальщики. Это одна из веток медслужбы, с специально обученными людьми, врачами на все руки и спецавтомобилям и, с полным набором медаппаратуры на критический случай при транспортировке . Без этого - очередной отмыв бабла с назначением очередного красного директора департамента, зарабатывающего себе на не плохую курточку и делящегося доходами от тарифов с щефами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Крава 20.05.2021 12:44
Цитую иван:
Цитую черговий тариф:
враховуючи те ,що в мерії працює багато чиновників з групою інвалідності ,виникає питання : їх транспортувати на роботу і з роботи (і ще кудись) буде ця комунальна служба?

Для них бронированные авто

Таке авто може купити лише яПавло Карась
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 иван 20.05.2021 12:21
Цитую черговий тариф:
враховуючи те ,що в мерії працює багато чиновників з групою інвалідності ,виникає питання : їх транспортувати на роботу і з роботи (і ще кудись) буде ця комунальна служба?

Для них бронированные авто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Максим 20.05.2021 12:21
Гроші - на автомобіль для хворих!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Максим 20.05.2021 12:19
Підтримую петицію і пропозицію Любові Майбороди -закупити автомобіль для хворих, а не чиновників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Хто такий Антін Яценко 20.05.2021 11:56
Цитую Міська рада:
Цитую Язик показувать не гарно:
Цитую Любов Майборода:
Справа актуальна. Проте ніякої нової служби створювати не потрібно. Такий автомобіль має бути на балансі КНП "Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги". Вирішення питання залежить від придбання автомобіля, орієнтовна вартість 1 млн.800 тис.грн. Гроші в бюджеті є, але ПЕРЕДБАЧЕНІ ВОНИ НА ЗАКУПІВЛЮ СЛУЖБОВИХ Автомобілів. Яка думка читачів "Прочерку"? :P

Хоча це добре харектеризує вихованість коментатора.

Хто така Любов Майборода черкащани знають -депутат п'яти скликань, яку обирають люди!

Кращий учень Майбороди, член всих партій, минулих, теперешніх та майбутніх, депутат всіх скликань, якого "обирають" люди! Знайдіть 10 відмінностей між цими обома двома.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Міська рада 20.05.2021 11:29
Цитую Язик показувать не гарно:
Цитую Любов Майборода:
Справа актуальна. Проте ніякої нової служби створювати не потрібно. Такий автомобіль має бути на балансі КНП "Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги". Вирішення питання залежить від придбання автомобіля, орієнтовна вартість 1 млн.800 тис.грн. Гроші в бюджеті є, але ПЕРЕДБАЧЕНІ ВОНИ НА ЗАКУПІВЛЮ СЛУЖБОВИХ Автомобілів. Яка думка читачів "Прочерку"? :P

Хоча це добре харектеризує вихованість коментатора.

Хто така Любов Майборода черкащани знають -депутат п'яти скликань, яку обирають люди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Сидоров. 20.05.2021 11:17
Наскільки я знаю , транспортування маломобільго пацієнта по Черкасах вартує десь 3-4 тисячі гривень. А скільки буде вартувати у новоствореній конторі?