реклама
Будівельна компанія надія

Переможців Всеукраїнської літературної преміїімені Василя Симоненка нагородили на Черкащині. Відзначали авторів у двох номінаціях: кращий художній твір та поетична збірка, інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОДА.

Диплом лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка у номінації «За кращий художній твір» отримав Анатолію Кичинському за книгу поезій «Сотворіння цвіту». У номінації «За кращу першу поетичну збірку» отримав Андрій Шийчук за збірку віршів «Кахлі». Переможці отримають грошові премії поетичну збірку 20000 гривень,  а за кращий художній твір – 30000 гривень.

777878

Загалом премію пам’яті поета-гуманіста Василя Симоненка присуджують щорічно. Вона має на меті не лише вшанувати поета-черкащанина, а й популяризацію його імені й творчості для підтримки молодих талантів, заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

Про це інформує прес-служба ОДА

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ