реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Задоволено позов про визнання недійсними результатів відкритих торгів і договору на проведення капітального ремонту будівлі легкоатлетичного манежу та благоустрою території стадіону в м. Сміла на суму 5,5 млн грн.

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявлено невідповідність тендерної пропозиції переможця торгів вимогам тендерної документації замовника, у тому числі в частині відсутності підтвердження в учасника досвіду виконання аналогічних договорів, неузгодженість даних локальних кошторисів, наданих у складі тендерної пропозиції ФОП з обсягами, визначеними замовником.

Прокуратура

З метою попередження нераціонального використання коштів бюджету та недопущення спричинення істотної шкоди інтересам держави прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

Господарський суд Черкаської області позов прокуратури задовільнив у повному обсязі.

Про це інформує Смілянська окружна прокуратура

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100