реклама
Будівельна компанія надія

Сьогодні, 8 червня, 1626 черкаських одинадцятикласників попрощались із шкільними роками. Урочистосте свято «Останнього дзвоника» відбулись у всіх школах міста. На свято до 28-ї школи завітала заступниця міського голови Марина Гаркава.

- Дорогі діти, сьогодні ви вирушаєте у доросле життя. Якщо ви вважаєте, що завтра ви вже не будете вчитися, ви помиляєтеся, адже ми вчимося протягом усього життя. Тому ніколи не забувайте, чого навчали вас учителі та чого навчають вас батьки. Ви наше майбутнє. Бажаю вам наснаги, здоров’я, впевненості в собі. Знайте: ви обов'язково досягнете того, чого прагнете. Будьте завжди людьми, будьте відкриті світу, досягайте неймовірних вершин, - звернулась до учнів заступниця міського голови Марина Гаркава.

Посадовиця також подякувала вчителям та батькам, які в такий не простий карантинний навчальний рік достойно відреагували на всі виклики, та швидко адаптували навчальну систему до онлайн-формату. Адже в першу чергу, від цього залежало наскільки якісні знання отримають наші діти.

Також цього року 2390 учнів завершили випускний дев’ятий клас, інформують на сайті департаменту освіти, зауважуючи, що до цього через поспіх на сайті був розміщений дещо невідповідний текст.

реклама

Коментарі  

 
+3 #3 артурасян 08.06.2021 17:30
потужний текст
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Сидоров. 08.06.2021 16:57
Засміськгол неграмотна. Таке може бути? Тільки в одному випадку: якщо вона зелена або голосувала за зелю. Тоді таки да.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 місцевий 08.06.2021 16:13
хакери з кацапії допомогли, а хто ж іще...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ