реклама

реклама

Активісти «Нацкорпусу» та інші небайдужі сьогодні завітали в Черкаську обласну раду. Люди обурені, що облраду за час відсутності чинного голови від ВО «Черкащани» Анатолія Підгорного очолив представник ОПЗЖ Володимир Доманський. Саме він нині виконує обов’язки голови облради.

201023359_1858171741018502_7340441311808669526_n

Активісти вимагають замінити виконувача обов’язків голови облради, щоб представник ОПЗЖ не керував областю, та вимагають, щоб подібних інцидентів більше не повторювалося.

index

 Нагадаємо, що Володимир Доманський є заступником голови облради.

Як повідомили в пресслужбі облради, Анатолій Підгорний перебуває у відпустці до 1 липня, а Володимир Доманський – насправді не виконувач обов’язків, він так і залишався заступником, але нині підписує документи як заступник голови. Просто хтось повинен був координувати роботу під час відпусток, адже не лише Підгорний, а й інші заступники зараз підуть у відпустки.

реклама

Коментарі  

 
-6 #18 007 19.06.2021 21:40
Цитую Стас:
А подивіться,як вони оперативно ставлять мінуси на дописи,що їм неподобаються-зап пігодни 26 плюсів перетворились у людини в 28 мінусів... люди (?) без моралі,інтелект у,людяності.Нахабство і жлобство-девіз шайки...

Дімка сказав терміново ставте плюси, а то рейтинг падає катастрофічно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Чигиринець 19.06.2021 15:21
Цитую Стас:
А подивіться,як вони оперативно ставлять мінуси на дописи,що їм неподобаються-зап пігодни 26 плюсів перетворились у людини в 28 мінусів... люди (?) без моралі,інтелект у,людяності.Нахабство і жлобство-девіз шайки...

Щодо людяності?.. А хто в обласній раді вже такий дуже людяний? Ну трохи нахабні мабуть, хоча відносно трималися. Але якби ця, як Ви говорите, шайка організувалася раніше, то не смерділа б зараз Тарасова могила, та й уся Канівщина курячими нечистотами. Я на черкаських інтригах не розуміюся, але Чигирин вони врятувати допомогли, без них нам було б дуже важко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Стас 19.06.2021 13:42
А подивіться,як вони оперативно ставлять мінуси на дописи,що їм неподобаються-зап пігодни 26 плюсів перетворились у людини в 28 мінусів... люди (?) без моралі,інтелект у,людяності.Нахабство і жлобство-девіз шайки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #15 иван 19.06.2021 07:25
Цитую Чигиринець:
Можна по-різному відноситися до Кухарчука та його хлопців, але коли над Чигиринщиною нависла біда, коли вонючі курники хотіли заперти в козацьку столицю, то ці хлопці захищали нас та не кинули. Від Чигирина відвернулася обласна влада, різні громадські чистоплюї та філософи, а Кухарчук та ці хлопці з кулаками йшли на нашорябівських охоронців. І відстояли Чигирин, за що їм велике людське СПАСИБІ.

А Кухарчук деду уже дом отремонтировал или построил новый???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Чигиринець 18.06.2021 21:24
Можна по-різному відноситися до Кухарчука та його хлопців, але коли над Чигиринщиною нависла біда, коли вонючі курники хотіли заперти в козацьку столицю, то ці хлопці захищали нас та не кинули. Від Чигирина відвернулася обласна влада, різні громадські чистоплюї та філософи, а Кухарчук та ці хлопці з кулаками йшли на нашорябівських охоронців. І відстояли Чигирин, за що їм велике людське СПАСИБІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #13 естет 18.06.2021 10:09
ой, лица прям обезображены интелектом,
в нацкорпусе, там спец фейс контоль :o :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #12 Ющенко 18.06.2021 03:01
Кухарчук!йди на Донбас!!******* ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #11 Solid/ 18.06.2021 00:58
Це точно Патріотизм, а не дерибан посад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #10 Віктор 17.06.2021 21:48
Цитую М*шієк:
Відкрию тайну завісу цієї акції-на кону декілька посад керівників комунальних підприємств підпорядкованих облраді, де Доманській голова комісії по відбору, а НК тупо хоче посадити на грошові потоки своїх людей- някого патріотизму там нема!!!

 

відчувається професіональний піп Гапон...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Віктор 17.06.2021 21:47
Єдина нормальна сила, яка трохи штурхає цю владу і тримає її в напрузі - це Нацкорпус. Молодці хлопці - не здавайтесь!