реклама

реклама

Водій Audi A4 та пасажир КІА загинули на місці аварії. Пасажирку Audi доставили до лікарні, де вона померла. Зараз слідчі розслідують кримінальне провадження.


photo_2021-06-21_06-47-31

У Черкасах близько 23:00 години, 20 червня сталася смертельна аварія. На перехресті вулиці Пастерівської та бульвару Шевченка водій KIA Optima  не справився з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем Audi A4.

Внаслідок зіткнення водія КІА затисло в середині авто, 44-річного чоловіка за допомогою спеціальних засобів діставали рятувальники. Далі медики ушпиталили потерпілого до лікарні. Його 40-річний пасажир загинув на місці аварії.

В дорожньо-транспортній пригоді загинув 25-річний керманич Audi A4. В салоні транспортного засобу на момент аварії перебувала 28-річна пасажирка, вона отримала тяжкі травми та була доставлена до Третьої міської лікарні. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя дівчині, вона померла.

photo_2021-06-21_06-47-30

Обставини аварії розслідують правоохоронці.

Попередньою причиною ДТП, за версією слідчого Черкаського районного управління поліції, є перевищення швидкості.

Про це повідомляє ГУ НП Черкаської області.

photo_2021-06-21_06-47-31 (2)

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Не ганяйте 03.10.2021 16:10
Цитую Лилия:
Цитую Діагноз:
Перед перехресттям велика яма з просівшим асфальтом, влетів туди і кинуло на зустрічну смугу

Согласна с вами, огромная скорость и яма.

"Огромная скорость" на перехресті і, як результат, ДТП. Це головна причина. А яма тут ні до чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Давид 03.10.2021 09:03
Цитую Андрей:
Почему не пишете, что водитель KIA был в нетрезвом состоянии?!

А вы эксперт? Или проверял в каком он был состоянии??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Лилия 24.06.2021 06:52
Цитую Діагноз:
Перед перехресттям велика яма з просівшим асфальтом, влетів туди і кинуло на зустрічну смугу

Согласна с вами, огромная скорость и яма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 007 22.06.2021 20:51
https://www.facebook.com/961916753886401/posts/4044965732248139/ 204 км/годину в місті. Який міг бути результат?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 007 22.06.2021 20:44
Цитую Михась:
Цитую 007:
Ну так ви визначтесь, що бажаєте. А бажаєте, щоб Вас поліція не зупиняла і на стан алкогольного сп'яніння не перевіряла, за порушення швидкості і знаків дорожнього руху не карала, авто у п'яних тварин не вилучала і суди їх звільняли від покарання, була чемною і всім говорила "вибачте"? Так, що ви тоді хочете?

Не треба маніпуляцій, щоб покарання гонщиків як і решти порушників було ефективним, їх треба ловити а не випрошувати у ВР більше повноважень для поліції. А зараз із настанням сутінок місто стає гоночною трасою а "Пріуси" кудись зникають.

Які повноваження? Виміряти швидкість неможливо, так як доблесні суди вважають, що пристрій повинен бути стаціонарний. В місті зупинити за перевищення швидкості, навіть п'яного який пив привселюдно спиртне, але непорушує ПДР немає підстав. І їздять такі мотогонщики, і давлять, і будуть давити, а ви кулаками небо трясіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Михась 22.06.2021 19:30
Цитую 007:
Ну так ви визначтесь, що бажаєте. А бажаєте, щоб Вас поліція не зупиняла і на стан алкогольного сп'яніння не перевіряла, за порушення швидкості і знаків дорожнього руху не карала, авто у п'яних тварин не вилучала і суди їх звільняли від покарання, була чемною і всім говорила "вибачте"? Так, що ви тоді хочете?

Не треба маніпуляцій, щоб покарання гонщиків як і решти порушників було ефективним, їх треба ловити а не випрошувати у ВР більше повноважень для поліції. А зараз із настанням сутінок місто стає гоночною трасою а "Пріуси" кудись зникають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Антон Королев 22.06.2021 13:18
Які це швидкості були що у одного, що у другого, щоб так зім'яло авто...
23 година, вільна дорога, "Гей! навалимо газку!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 007 22.06.2021 10:24
Ну так ви визначтесь, що бажаєте. А бажаєте, щоб Вас поліція не зупиняла і на стан алкогольного сп'яніння не перевіряла, за порушення швидкості і знаків дорожнього руху не карала, авто у п'яних тварин не вилучала і суди їх звільняли від покарання, була чемною і всім говорила "вибачте"? Так, що ви тоді хочете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Андрей 22.06.2021 10:04
Почему не пишете, что водитель KIA был в нетрезвом состоянии?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Жах 22.06.2021 09:16
Поліції у місті на дорогах зовсім немає. Їздить, хто як хоче. Рідко за кермом побачиш водія (особливо дівок на шикарних авто) без телефона біля вуха. Швидкість, парковки - повна анархія. Результати відповідні. Жах!