реклама

реклама

Для Черкаської міської інфекційної лікарні придбали новий дизель-генератор. Він автоматично спрацьовуватиме у випадку аварійного відключення електрики та постачатиме напругу в мережу.

211924161_1865011870327362_4948964970970577989_n

Досі такого обладнання тут не мали. Поява резервного джерела живлення дасть можливість безперебійної роботи відділень лікарні та допомоги пацієнтам. Обладнання вже змонтували та перевірили фахівці.

– Наприкінці минулого року ми відкрили після капітального ремонту блок інтенсивної терапії. У ньому рятують життя важких хворих, які потребують підключення до апаратів штучної вентиляції легень, апаратів, завдяки яким відбувається моніторинг стану пацієнта, – розповідає очільниця інфекційної лікарні Світлана Волгіна. – Тож для нашої лікарні особливо важливо мати постійне джерело електричного струму.

За її словами, раніше у лікарні траплялися випадки відключення електрики від двох годин до доби.  Тоді стан пацієнтів підтримували з допомогою ручних апаратів для штучного дихання.

Новий дизельний генератор придбали в рамках програми «Громадський бюджет». У минулому році його появу підтримали 410 жителів.

Про це інформує Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100