реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у своєму відеозверненні пообіцяв припинити будівництво «малих архітектурних форм», які споруджають на перехресті вулиць Благовісної і Байди Вишневецького попри ухвалений міською владою мораторій на створення нових МАФів.

Фото "Нової Доби"


– Поки ми відпочивали у вихідні, в місті виросли, як гриби, дві малі архітектурні форми – біля магазину АТБ. Кажу власникам: краще одразу прийміть, тому що через декілька днів ми просто знесемо, – сказав Анатолій Бондаренко. – На засіданні виконавчого комітету у вівторок, а як ні, то на наступному засіданні ми приймемо рішення про знесення незаконних малих архітектурних форм. Нагадую, що в місті діє мораторій на встановлення малих архітектурних форм. Тож усі малі архітектурні форми, які з’являються, є незаконними.

Як пише «Нова Доба», ремонтні роботи з МАФами проводилися на вулиці Благовісній у Черкасах 5 червня. Поліція та інспектори зупинили ці дії до встановлення всіх обставин. Цікаво, що особи, які перебували на ділянці біля конструкцій, назвалися «волонтерами, які прибирають територію від сміття».

Головний муніципальний інспектор Черкас Станіслав Коломієць сказав, що інспектори встановили особу, яка представилася власником чи представником власника конструкцій.

– Наразі ремонтні роботи зупинені, чекаємо документів. У вівторок мій заступник-інспектор витребує всі необхідні документи від власника конструкцій та складе протокол-штраф. Зараз ми розбираємося, на яких підставах встановлено тимчасові споруди. Адже треба дізнатися, чи є правові підстави на роботи. Якщо будуть виявлені порушення законодавства, то ми конструкцію демонтуємо, – додав Коломієць.

реклама

Коментарі  

 
-1 #12 Степанич 07.07.2021 13:58
Цитую Бульённая:
На Нэбесной сотне "Пельменная". АХАХАХА на такой патриотычной улице, заведение которое продаёт чисто кацапское блюдо "Пельмени". Что у вас в голове вообще? ЖИЖА?
Ты просто моральный урод!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Аза Ян 07.07.2021 11:06
Снести нельзя оставить. Вся мафия представляют историческую ценность. Руки прочь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 МАФ і Я 07.07.2021 09:52
Цитую Антон:
Цитую МАФіЯ:
Базар Небесної сотні "Пільменна"

До останнього то був єдиний острівець де старенькі в тіні берези могли перевести дух і врятуватись від приступу.
Дякуйте лисянському ...

замикають коло металевих будок. Перша лінія оборони. Те, що до мараторія , було НЄ-ЄЄЄЄ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Бульённая 07.07.2021 09:30
Цитую МАФіЯ:
Базар Небесної сотні "Пільменна"

На Нэбесной сотне " Пельменная". АХАХАХА на такой патриотычной улице, заведение которое продаёт чисто кацапское блюдо "Пельмени" :lol: :lol: Что у вас в голове вообще? ЖИЖА?))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Антон 07.07.2021 08:33
Цитую МАФіЯ:
Базар Небесної сотні "Пільменна"

До останнього то був єдиний острівець де старенькі в тіні берези могли перевести дух і врятуватись від приступу.
Дякуйте лисянському ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 МАФіЯ 06.07.2021 21:06
Базар Небесної сотні "Пільменна"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Тетяна 06.07.2021 16:04
На кінцеві зупинці,по вул.Руставі,напівзб удована халабуда,ні на зупинку,ні з неї нормально не пройти,тільки по болоту...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Хома Невіруючий 06.07.2021 14:59
Вулиця Сагайдачного-Подолінського!! !
Пане Мере, завітайте і подивіться на "велике будівництво"! Мафи в квартал вже. Таке враження, що тут окрема держава, де про вас і ваші рішення ніхто не знає і не чув.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Олег 06.07.2021 13:35
АТБ Пастеровская-Пилипенка 8 новых мафов! Ничего строят потихоньку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 Сидоров. 06.07.2021 11:50
Шо у нас за мєр , у якого під носом будують на міській землі, без дозволу , а він замість загнати бульдозер і знести каже, що треба рішення міськради. Будівничим же рішення не потрібно було, а знести незаконно побудоване треба рішення. Чи влада просто чекає , коли до них у кабінети зайдуть для вирішення проблеми.