реклама

реклама

Скандальна історія із намаганнями забудовника ПП «Надія» зруйнувати будинок початку ХХ століття за адресою: м. Черкаси, вул. Байди-Вишневецького, 2 сьогодні отримала своє продовження. Робітники почали розбирати цегляні стіни під вікнами бокового фасаду споруди.

1626088033274

На місце події прибули жителі сусідніх будинків, громадські активісти, партійці Національного корпусу, а також запрошені ними посадові особи обласної адміністрації і поліцейські.

Як пояснив один із власників фірми-забудовника Андранік Казарян, фірма лише здійснює заміну вікон та думає над тим, як вписати будівлю, включену до списку щойно виявлених архітектурних пам’яток, «до загального проєкту».

1626088033267

Разом із тим, активісти впевнені, що розпочалося руйнування будівлі. А представники ОДА твердять, що жодних погоджень на заміну вікон у цій історичній споруді не давали.

1626088033279

– Ми не допустимо руйнування архітектурної спадщини Черкас, – сказав у коментарі «Прочерку» лідер черкаських нацкорпусівців Дмитро Кухарчук. – Це наше місто, і ми не хочемо, щоб його руйнували.

1626089109088

Як пояснив журналістам патрульний поліцейський Вадим Кулик, прибувши на виклик, патрульні зупинили проведення робіт і викликали слідчо-оперативну групу.

реклама

Коментарі  

 
+7 #21 Знавець 16.12.2021 12:11
Цитую Юрій:
В цій будівлі,ступала нога Тараса Шевченка.Саме тут його утримували кілька діб,коли останній раз заарештували.

Цитую Юрій:
В цій будівлі,ступала нога Тараса Шевченка.Саме тут його утримували кілька діб,коли останній раз заарештували.

Тоді цього будинку ще не було
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Рибак 16.12.2021 11:40
Нашу історію перетворили на смітник
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #19 Юрій 16.12.2021 03:15
В цій будівлі,ступала нога Тараса Шевченка.Саме тут його утримували кілька діб,коли останній раз заарештували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Антон 18.07.2021 10:00
А яка буде поверховість цієї споруди, що спотворить і пошкодить схил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Черкащанин 13.07.2021 18:07
Цитую Босс:
Нещасні мешканці будівлі - ні вікна поміняти, ні житло в новобудові отримати. Живуть в сараї і до них нікому діла немає. А який натовп збігся халупу охороняти!Та розвалюха страшнюча в аварійному стані. Більше нема про що подбати в місті? Знайшли собі "піраміду Хеопса" черкаського розливу. Створили "новину" дня!

Телепень хутірський, ти хоч уявляєш різницю в ціні між курятником у безликій висотці загазованого, розпеченого району...і старим містом зі збережними зеленими насадженнями?
Звісно мова не про Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #16 Босс 13.07.2021 14:29
Нещасні мешканці будівлі - ні вікна поміняти, ні житло в новобудові отримати. Живуть в сараї і до них нікому діла немає. А який натовп збігся халупу охороняти!Та розвалюха страшнюча в аварійному стані. Більше нема про що подбати в місті? Знайшли собі "піраміду Хеопса" черкаського розливу. Створили "новину" дня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Желєзяка 13.07.2021 13:29
толя железний не ганьбися. Грошы цього не варті - і так уже жодної історичної будывлы немає. Железяка зупини це негайно!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !! -5% рейтингу тобі гарантовано.
Стоп вандалізм!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Будівельник 13.07.2021 09:07
Цитую історик:
що робить ОДА,зокрема відділ охорони культурної спадщини,які маю повноваження захищати кульнурну спадщину?



а нічого не роблять, бо окрім великої думки про себе не мають не повноважень, не коштів на утримання подібного майна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Будівельник 13.07.2021 09:05
Гунплен кричащий!!! Ви подивіться на стан історичної будівлі під вікнами!!! Там поки не знесеш половину будинку - не виконаєш нормальних рестевраційних робіт. Ви колись розбирали будинки подібного стилю будівництва - всі балки перегнивші (не робили у минулому гідроізоляцію), підлога та все що під нею ворушиться і розповзається.

Чи може Кухарчук розповість фахово як виконати посилення віконного пройому не розібравши стіну?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Та Кухар Чук 13.07.2021 00:01
Сделает из Азы Яна просто азу.