Гарячі номера телефонів

У Черкаській ОДА відбулась комісія з врегулювання проблемних питань у сфері екології підприємств водопостачання та водовідведення. На нараді під керівництвом заступника голови Черкаської ОДА Віктора Гусака йшлося про очисні споруди Черкас та їхнього балансоутримувача.

DSC_0360

У нараді взяли участь представники обласної влади, КП «Черкасиводоканал», ПрАТ «Азот», Фонду державного майна України, міські та обласні депутати.

Директор Департаменту інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА Сергій Чубань повідомив, що відповідно до наказу Фонду державного майна України від 20.05.2002 року №860 «Про передачу очисних споруд, які не належать до статутного фонду ВАТ Азот», очисні споруди безоплатно передали акціонерному товариству в оперативне управління, але належать до державної власності.

DSC_0395

Щороку між КП «Черкасиводоканал»  та ПрАт «Азот» укладався договір про надання послуг з очищення стічних вод, які надходять з Черкас через очисні споруди, що перебувають на балансі ПрАТ «Азот». У 2021 році між сторонами виникли розбіжності. КП «Черкасиводоканал» пропонує передати очисні споруди в комунальну власність міста.

«Для врегулювання даної ситуації варто, аби міські депутати розглянули на сесії передачу очисних споруд із державної власності в комунальну. Потому це питання потребує відпрацювання на законодавчому рівні. Фахівцям департаменту ЖКК Черкаської міської ради потрібно відпрацювати техніко-економічні питання. Рішення про зміну балансоутримувача прийматиме Кабінет Міністрів України згідно чинного законодавства», – сказав Сергій Чубань.

Пресслужба ОДА

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #2 МІСЦЕВИЙ 15.07.2021 13:27
Це біологія- менше працювати.Думати- це ще тяжче.Керувати- ще складніше.Розумно керувати-для Черкас це незрозуміле поняття.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 1 15.07.2021 12:49
боже ж ти мій- скільки ж дармоідів нами керують.І прицьому ж нічого не вирішують.Все спихають на інших
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100