реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що розлучається з дружиною Юлією. У шлюбі вони були 17 років, а почали зустрічатися за три роки до весілля.

У дописі він відзначив, що тепер у Черкасах з'явилася "найзавидніша наречена".

7777

- Знаєте, що спільного у найбагатшої людини світу Джефа Безоса, засновника компанії "Майкрософт" Білла Гейтса та засновника "Гугла" Сергія Брина? Вони пройшли величезний шлях і є прикладами для наслідування для мільйонів людей. А ще в якийсь момент свого життя вони вирішили розлучитися зі своїми дружинами. А як кажуть бізнес-тренери та коучі, "хочеш стати кращим - вивчай досвід інших". Тому й ми з Юлією зробили так само, - написав Сергій Кудактін. - В далекому 2004, 17 років тому, саме в цій будівлі на фото, у черкаському РАЦСі, офіційно розпочалася історія нашої родини. І саме тут, на цьому місці, ми хочемо розповісти вам про закінчення цієї історії.

Депутат зазначив, що рішення не було спонтанним - вони з дружиною тривалий час його обговорювали. І попри розлучення Сергій Кудактін написав, що за всі роки сумісного життя у них не виникало недовіри один до одного та не було зрад.

- Я вдячний тобі, Юлю, за те, що між нами не було брехні та зрад, дякую, що завжди була поряд - і в щасті, і в горі. Дякую за чесність. Тепер ми залишимося хорошими друзями, але йтимемо паралельно по життю, - написав чиновник.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 МІСЦЕВИЙ 27.07.2021 14:05
Є таке слово "зажрались"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Руслан 26.07.2021 19:03
Всем нас*ать... Больно смотреть на эти самодовольные рожи , возомнившие себя хозяевами жизни.
Дешёвые жулики , которые кроме как воровать ничего не умеют и не хотят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Варіант 2 25.07.2021 17:36
Цитую Знаток:
Протекла канторська криша і прийшов час переписати все майно на тіпа колишню дружину? ....


Значить скоро буде працювати на посаді в місті Черкаси. Бюджетні кошти, бажані кошти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Другийрозвідлохів. 25.07.2021 13:54
Цитую 1:
Это те, что помогли разбагатеть черкасским ЛОХАМ?? :lol:


Громаді більш цікаво, як ви депутати працюєте для міста. Або розпишіть за скільки розвели прихильників ПЄС та увійшли у монобільшість, який у вас сектор, де ви гребете лопатою ітп. Що у парках витворяєте? Навіть гроші витрачені на розміщення на сайті віддав би на благодійність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Сидоров. 25.07.2021 12:44
У кожному злочині , шукай економічне підґрунтя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 стабилизец 25.07.2021 11:11
ну оччень похожи на людей бесплатно хоть что то делающих во благо обчества. местечковая ылита как она есть прости господи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 1 25.07.2021 08:24
Это те, что помогли разбагатеть черкасским ЛОХАМ?? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 АякзПЄСиком 24.07.2021 22:24
З ПЄСиком теж розвід, якщо зберігають майно,то пора в слуги перебігати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Розвідзбереження 24.07.2021 22:18
Розвід для збереження...майна, капіталів ітп.А те ,що вони сплять з іншими в різних будинках, найшли чим дивувати. Був один будинок стане 2, було 2 машини, стане 4.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Знаток 24.07.2021 21:22
Протекла канторська криша і прийшов час переписати все майно на тіпа колишню дружину? ....