реклама

реклама

Вчора в Черкасах невідомі, які їхали на мотоциклах, напали на автомобіль, понівечили саме авто та нанесли тілесні ушкодження молодим чоловіку і жінці.

225130123_111235594590052_5263118496815136489_n

Фото в соціальній мережі поширив черкасець Володимир Марченко, відео – телеграм-канал «Х***ая Одесса». Низка інтернет видань повідомили, що однією зі сторін інциденту є одеські байкери, які прибули в Черкаси на фестиваль «Дорога на Січ».

Причини конфлікту встановлюють правоохоронці, а потерпілих госпіталізовано.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Черкащанин 09.08.2021 15:47
Цитую Roofer:
Думаю, после этого инцидента стОит закрыть сборище "Дорога на січ". Как в армии - из-за одних уродов должны быть наказаны все.

Напишіть петиццію і мешканці Черкас проголосують потрібне нам такі заходи з байкерами .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Чип 02.08.2021 08:56
Влади нема в країні та, як наслідок і місті. І не тільки нашому....Поліція це взагалі сміх. Нащо на них сплачувати податки....Натовп нікчем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Влад 01.08.2021 08:32
Цитую тоня:
молода пара зпровокувала інцидент..за що і получила...неможливо повірити в версію молодоі пари...можливо. все по заказу зацікавлених осіб а байкери ніколи так не поводяться..відіокамери допоможуть поліції в цій пригоді..

Підстілка під немитим байкером
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #9 Антон 01.08.2021 08:30
Починаємо писати скарги в прокуратуру в мвс в Київ на дії поліції черкас. Цей хаос і безлад на дорогах вже всім набрид. Неможливо в суботу нормально пересуватися містом, їдуть на червоний, їдуть по зустрічці, створюють аварійні ситуації, а поліції все пох..ю, її просто нема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #8 Roofer 31.07.2021 23:24
Бондаренко (как давший добро на этот "фестиваль"), Перкин и Мирза (как организаторы) - вы лично несёте ответственность за это преступление!
Долой неадекватов из нашего города.
Виновные должны сидеть в тюрьме!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+45 #7 Roofer 31.07.2021 22:28
Думаю, после этого инцидента стОит закрыть сборище "Дорога на січ". Как в армии - из-за одних уродов должны быть наказаны все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #6 Ожидаемо 31.07.2021 17:57
Рано или поздно это и подобное должно было случится, случилось и будет повторяться. Мотоциклисты они такие. Сами в своей своре бьются и убиваются, а теперь уже добрались и до людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Тася 31.07.2021 17:28
це були су**и байкерські із одеси. це клан, який ніколи не миється і від них воняє..
байкери ви ******* рідкісні, у вас там море, чому не миєтесь???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #4 Я черкащанин 31.07.2021 17:08
Цитую тоня:
молода пара зпровокувала інцидент..за що і получила...неможливо повірити в версію молодоі пари...можливо. все по заказу зацікавлених осіб а байкери ніколи так не поводяться..відіокамери допоможуть поліції в цій пригоді..

Дивна логіка. Натовп байкерів б'є чоловіка і жінку так, що ті потрапляють у лікарню, а хтось їх виправдовує через те, що їх, мовляв, спровокували. Кілька на одного і на беззахисну дівчину. Спровоковані, бляха. Доки вже ми будемо ставати на сторону агресора, а не жертви?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-37 #3 тоня 31.07.2021 15:54
молода пара зпровокувала інцидент..за що і получила...неможливо повірити в версію молодоі пари...можливо. все по заказу зацікавлених осіб а байкери ніколи так не поводяться..відіокамери допоможуть поліції в цій пригоді..