реклама
Будівельна компанія надія

Соснівський районний суд міста Черкаси оштрафував адвоката на 68 тисяч за надання оперуповноваженому СБУ 400 доларів неправомірної вигоди.


830716b480aa85b4df89caae9e-675x360-1

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 9 серпня.

27 листопада 2020 року поблизу адміністративної будівлі Управління Служби безпеки України в Черкаській області жінка-адвокат запропонувала оперуповноваженому відділу контррозвідки 2500 грн за непроведення опитування її клієнтки — громадянки Киргизької Республіки та надання висновку про її непричетність до терористичної діяльності або діяльності спецcлужб іноземних держав.

У березні 2021-го адвокат запропонувала оперуповноваженому СБУ неправомірну вигоду за неопитування її клієнтів — громадянки Киргизької Республіки, а також громадянина Ісламської Республіки Іран та громадянина Іраку та надання висновку про їх непричетність до терористичної діяльності або діяльності спецслужб іноземних держав без отримання їхніх пояснень.

14 травня у приміщенні кав’ярні адвокат передала оперуповноваженому 400 доларів за трьох своїх клієнтів, після чого була затримана.

У судовому засіданні затверджено угоду про визнання винуватості. Адвоката оштрафували на 68 тисяч гривень.

реклама

Коментарі  

 
+5 #1 Перехожий 14.08.2021 18:33
14 травня у приміщенні кав’ярні адвокат передала оперуповноважен ому 400 доларів за трьох своїх клієнтів, після чого була затримана.
У судовому засіданні затверджено угоду про визнання винуватості. Адвоката оштрафували на 68 тисяч гривень.
Зрозуміло. А чому не позбавлення ліцензії? З таким "авторитетом" хоч куди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ