реклама

реклама

21-річний Владислав Гаврилов, який невдало пірнув у воду й зламав хребет, потребує допомоги. Про це повідомила тітка хлопця Інна Клінова.

Bezymyannyj6

Нагадаємо, інцидент стався 8 серпня на пляжі «Живчик». У коментарі виданню «Вичерпно» Інна Клімова зазначила, що хлопець нині перебуває в Третій міській лікарні.

«Ніг він не відчуває, рук майже теж, лише праву. Тулуб не рухається. Лікарі не дають відповіді, буде він ходити, чи ні, але прошу дати йому шанс! У понеділок вже операція», — зазначила жінка.

 

За результатами МРТ, Владиславу необхідно провести заміну одного шийного хребця та видалили численні уламки кісток. Один титановий хребець коштує 30 тисяч гривень, операція — 20 тисяч гривень. Додатково хлопцю ще потрібна буде реабілітація, ліки, масажі.

Реквізити для допомоги:

Приват банк 5168745606379110

Клінова Інна Анатоліївна

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Андрей 17.08.2021 13:22
Цитую Александр:
Они что не могут решить этот вопрос в рамках своей семьи? Родители есть, должны работать. Телефоны, ноутбуки, золото в ломбард несите. Просите помощь у своих родственников, кумовьев, бабив-дидив. Скоро уже 3 тыс гривен будут просить у всех вокруг и при этом ходить с айфоном, ездить на машине и летать в Турцию или Египет.

Видимо, родителей нет, раз тетка деньги собирает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 toten 16.08.2021 08:31
Цитую Черкащанка:
У січні цього року людина з інвалідністю ( 1 А група) отримала травму хребта. У під'їзді немає пандуса, упала зі сходів униз у інвалідному візку, Сказали, що на оп4рацію ( за титанові пластини) потрібно 40 тисяч. Дохід сім'ї : 2200 пенсія жінки + 340 ( триста сорок!)грн платить держава чоловіку за послуги з догляду. Усе, більше доходів нема. І вік вже не той, коли у молоді 100 друзів . Соціальні служби міста на основі документів видали одноразово матеріальну допомоу , п'ятсот грн. Усе. Ось і лежить дома жінка, без операції. Бо 40 тисяч, то дійсно нереальна сума. А це ж тільки за пластини ... Може народ їй допоможе? Ні?! Бо не кричить по усім куткам, а мовчки лежить дома " у чотирьох стінах", усіми забута
Проблему решит только легализация эвтаназии..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Черкащанка 15.08.2021 19:03
У січні цього року людина з інвалідністю ( 1 А група) отримала травму хребта. У під'їзді немає пандуса, упала зі сходів униз у інвалідному візку, Сказали, що на оп4рацію ( за титанові пластини) потрібно 40 тисяч. Дохід сім'ї : 2200 пенсія жінки + 340 ( триста сорок!)грн платить держава чоловіку за послуги з догляду. Усе, більше доходів нема. І вік вже не той, коли у молоді 100 друзів . Соціальні служби міста на основі документів видали одноразово матеріальну допомоу , п'ятсот грн. Усе. Ось і лежить дома жінка, без операції. Бо 40 тисяч, то дійсно нереальна сума. А це ж тільки за пластини ... Може народ їй допоможе? Ні?! Бо не кричить по усім куткам, а мовчки лежить дома " у чотирьох стінах", усіми забута
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Яків Миколайович 15.08.2021 14:19
Цитую реквизит:
Пусть кредит возьмут. 30-50 тыс грн не такая уже и большая сумма чтобы у всех просить помощи.

Для многих черкащан, живущих на зарплату до 10 000 гривен, брать такую сумму в кредит нереально - отдавать нечем будет. Впрочем, тем, кто живет на незаработанное - этого не понять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 мама Чолли 15.08.2021 10:10
Цитую Чужа мама:
Цитую реквизит:
Пусть кредит возьмут. 30-50 тыс грн не такая уже и большая сумма чтобы у всех просить помощи.

Та да... Моя ж хата з краю.. Чуже горе не болить. Ваш цинізм зашкалює...

По твоей логике все вокруг виноваты в том, что он по собственной воле пошёл на пляж, нырнул с высоты и сломал себе позвоночник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Чужа мама 15.08.2021 09:19
Цитую реквизит:
Пусть кредит возьмут. 30-50 тыс грн не такая уже и большая сумма чтобы у всех просить помощи.

Та да... Моя ж хата з краю.. Чуже горе не болить. Ваш цинізм зашкалює...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Сидоров. 15.08.2021 06:56
Цитую реквизит:
Пусть кредит возьмут. 30-50 тыс грн не такая уже и большая сумма чтобы у всех просить помощи.

Підтримую. Крім того 30-50 тис лікарня спокійно може оплатити. Там такі гроші крутяться. Короч , якби хлопчина був чиїмось мажором, то лікарня би точно оплатила , незважаючи на наявність власних грошей. А так приходиться шукати , принижуватись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Александр 14.08.2021 22:32
Они что не могут решить этот вопрос в рамках своей семьи? Родители есть, должны работать. Телефоны, ноутбуки, золото в ломбард несите. Просите помощь у своих родственников, кумовьев, бабив-дидив. Скоро уже 3 тыс гривен будут просить у всех вокруг и при этом ходить с айфоном, ездить на машине и летать в Турцию или Египет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #1 реквизит 14.08.2021 21:07
Пусть кредит возьмут. 30-50 тыс грн не такая уже и большая сумма чтобы у всех просить помощи.