реклама
Будівельна компанія надія

У період проведення в країні заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України, з 16 серпня по 25 серпня, поліцейські Черкаської області перейшли на посилений варіант несення служби. Кількість патрулів у місцях масового перебування громадян на період свят буде збільшена.

234254170_1173650213120510_1910562759289143447_n

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Напередодні державних свят, Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, правоохоронці Черкащини зосереджують максимальні зусилля на забезпеченні публічної безпеки та порядку під час масових заходів. Кількість патрулів у місцях масового перебування громадян на період свят буде збільшена.

Перед проведенням масових заходів місця їх проведення будуть перевірятися співробітниками вибухотехнічної служби, до несення служби буде залучено фахівців кінологічної служби з собаками. Також створені додаткові слідчо-оперативні групи для оперативного реагування на виявлені правопорушення.

Усі правоохоронці пройшли інструктажі, забезпечені всіма технічними можливостями для контролю й забезпечення безпеки під час заходів, а також готові допомогти людям у будь-якій ситуації.

Головне завдання правоохоронців - забезпечити мирне та спокійне проведення всіх публічних заходів. Громадяни мають у безпеці провести державні свята.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #1 неделя до неделя после 21.08.2021 08:52
С 16 аж по 25 августа празднования :sad: Это такой украинский Рамадан наступил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ