реклама
Будівельна компанія надія

У період проведення в країні заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України, з 16 серпня по 25 серпня, поліцейські Черкаської області переведені на посилений варіант несення служби. Ситуаційний центр в цілодобовому режимі відстежує ситуацію для забезпечення публічної безпеки та порядку.

234254170_1173650213120510_1910562759289143447_n

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

У Головному управлінні Національної поліції області в Черкаській області у цілодобовому режимі працює ситуаційний центр, до складу якого входять представники всіх органів, які координуються МВС.

Вони безперебійно відстежують ситуацію в місцях зібрання людей, на в’їздах та виїздах міста. До ситуаційного центру надходить вся інформація про оперативний стан в місті та області.

Поліція продовжує в посиленому режимі забезпечувати правопорядок на Черкащині.

Найбільш насиченими подіями будуть 23 та 24 серпня. Головне завдання правоохоронців - забезпечити мирне та спокійне проведення всіх публічних заходів. Громадяни мають у безпеці провести державні свята. Правоохоронці докладуть максимум зусиль для того, аби державні свята у регіоні пройшли без порушень громадського порядку.

Шановні громадяни, будьте уважними та дотримуйтеся правопорядку. У разі виявлення порушень – негайно інформуйте про це поліцію за спеціальним номером 102!

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ