реклама

реклама

Володимир Зеленський бере участь в церемонії підняття Державного Прапора України, що відбувається в географічному центрі нашої країни – селі Мар’янівка Черкаської області. Про це інформує офіс Президента.

Водночас керівник Черкаського осередку нацкорпусу Дмитро Кухарчук опублікував відео, як поліція штовхає людей і не пускає до президента.

"Кінець демократії в Україні. Приїхали задати питання Зеленському - потрапили в оточення «Червоних беретів», - написав Кухарчук в фейсбуці.

240586373_820309392018308_5870495121742918512_n

Також і самі люди публікують фото, які показують, наскільки туристичний об'єкт перебуває в оточенні, тобто пройти туди і підняти прапор з президентом таки неможливо.

235891914_303282751595274_2499028138913184428_n

234387218_2918371258478209_8150062144782739236_n 

– За те, що ветерани війни включили колонку і намагалися задати питання Зеленському - нас залили газом, побили гумовими кийками і кинули обличчям в землю! Зараз 6 чоловік затримано, 4 з них - ветерани війни, включно з імовірним кандидатом в депутати по 197 округу Ігорем Зайчуком! Мусорська держава, в якій Президент – сц***н. Як під час війни командувати армією може той, хто боїться спілкуватися з ветеранами? Імпічмент! – про це пише в фейсбуці Дмитро Кухарчук.


235344650_837495406849210_494237554187215614_n

А це фотографії тих, кого пропустили до підняття прапору. В основному це депутати від провладної партії «Слуга народу»...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Злой 25.08.2021 09:19
А вы чего хотели?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Тор 25.08.2021 08:03
А забув Кухарчук, як за Зелю топив, Пороха фаерами закидував ? А Зеля таким невдячним виявився )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Антон 23.08.2021 14:15
І що то символізує?
Над майже проданою землею замайорів стяг колишньої козацької слави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Олександр 23.08.2021 13:45
Дивлюся на активістів і думаю,що це обмануті люди, дуже агресивні.З такими треба поступати жорстко по закону. Це не боротьба за демократію,а свавілля,дикіст ь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 СОЛДАТ 23.08.2021 13:30
А чому валодя зільонкін не залишився в Києві піднімати державний прапор разом з попередніми президентами?.Пороха злякався знову? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Сидоров. 23.08.2021 13:07
А при Порошенку, свято українського Прапора було святом , а не ганебним побиттям людей. Невже влада так боїться людей? Навіть нацкорпус. Згоден , не кращі представники народу , але ж люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Шоу трусоносиків 23.08.2021 11:51
Та ОПолизиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 иван 23.08.2021 11:28
Вот он народный президент и слуги народа в полной красе.Сц*ко 20 миллионов на пиар с парадами и песнями нанятых лизоблюдов есть а вот выплатить задолженности по пенсиям военным которые они отсудили так ждите 2 года.Сколько на военный парад вбухали молчат .А что цены летят как журавли по осени так никто и не скажет .Да новость же теперь полисменты новые уже не полисменты а гаишноментозавр ы называются вчерашние со всеми атрибутами теперь остановками камерами кукушками постами кустами и взятками в полный рост только вот штрафы космос и сразу в реестр должников а после загранпаспорт гудбай карточки в банке на арест.А вы всё ждёте Вовочку добряна из сериала из народа на велике.Вы в израиль поедьте поспрошайте как часто там эскадрилья самолётиков из президентского авиаотряда прилетает с крамом из украины.Наверное так на всяк случай а то хрен его знает вон как в Афгане то получилось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Роман 23.08.2021 10:22
Кухарчук, тут як тут, пропіарився...