реклама

реклама

«За те, що ветерани війни включили колонку і намагалися задати питання Зеленському - нас залили газом, побили гумовими кийками і кинули обличчям в землю! Зараз 6 чоловік затримано, 4 з них - ветерани війни, включно з імовірним кандидатом в депутати по 197 округу Ігорем Зайчуком!» – про це в фейсбуці пише керівник черкаського осередку нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

234792464_390991315702393_6495823824210996141_n

– Як під час війни командувати армією може той, хто боїться спілкуватися з ветеранами? - обурюється Кухарчук.

Затриманих везуть до Звенигородського райвідділу поліції.

реклама

Коментарі  

 
-2 #16 Віктор 24.08.2021 16:27
Нормальні хлопці, єдина сила, що тримає хоч трохи в напрузі владу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Анатолій 24.08.2021 09:34
А що то за національний корпус? Яка ціль його створення, які задачі вони ставлять перед собою? Творити безлад? Ну тоді і реакція правоохоронців відповідна. А взагалі то треба розігнати. ' національна гвардія і навіщо ще якийсь корпус?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Антон 24.08.2021 07:48
Вони більше нічого не вміють. Хочуть до влади за баблом, а рейтінг нуль. Ось і користуються такими провокаціями та бійками. Це вже всім набридло, ваш піар тупорилий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 007 24.08.2021 07:37
Хто з них ветеран? Де і в яких військах служили? Які подвиги здійснили? Одно тільки крику, що Кухарчук і Зайчук ветерани, але ветерани чого ніхто і не знає. Інший зброд НК це місцеві долб..., які ніде не роблять і робити не збираються. Ті хто дійсно воював цим не хваляться і це не використовують в своїх цілях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Петро Бампер 24.08.2021 00:47
"Хотіли поспілкуватися з Президентом. Я хочу з обамою чи клінтоном." поїду до США, там кожен заходить в кабінет до них )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Вартовий 24.08.2021 00:23
Цитую черкасчанин:
А де Димася? Или в этот раз он со своими вопросами к президенту сунуться не рискнул? А так бы классно дополнил интерьер автозака.

Чкурнув у чисте поле і присів у соняшниках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Артур 24.08.2021 00:16
Ну прямо не комментарии, а ботоферма зебила
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 черкащанка 23.08.2021 18:10
Справжні ветерани не стануть створювати безлад, а будуть поводитися гідно. Не за те воювали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 черкасчанин 23.08.2021 17:25
А де Димася? Или в этот раз он со своими вопросами к президенту сунуться не рискнул? А так бы классно дополнил интерьер автозака.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Антон 23.08.2021 13:56
Цитую Олег:
Урааааааа наконец то их посадили

Ну тепер твоя черга у військомат, солоденький!