Василь Шкляр - «батьком українського бестселера» учора побував у Черкасах на запрошення міського голови Анатолія Бондаренка. Письменник став учасником Черкаського книжкового фестивалю, який проходитиме в межах ManyFest.

Вітаючи черкащан з 30 річницею незалежності України, письменник  Василь Шкляр й  зробив невеликий екскурс в історію.

08

– Дорогі мої земляки, я вас вітаю. «Черкаси» – вживаю це слово не тільки назвою міста, де ви, пане голово, є отаманом. «Черкаси» – це національність. Колись українців в 16-17 сторіччі називали черкасами. Наш з вами край зробив винятковий внесок у здобуття у справдження мрії багатьох поколінь. І саме через це я сьогодні не міг не приїхати у свої дорогі рідні Черкаси, – сказав Василь Шкляр

Також митець  поділившись своїм враженням про Черкаси сьогодні.

- Якби був молодший я б переїхав сюди жити, я дуже люблю суто українські міста  в Галичині як Івано-Франківськ, Тернопіль, вже не кажу про Львів, але  там не відчувається такого простору там не видно стільки неба, там немає Дніпра. А чого тільки Дніпро вартий для вашого міста. Набережна чудова, колись я там був  то заблукав у кущах, а зараз там можна гарно погуляти й до центру недалеко, - сказав Василь Шкляр

Письменник згадав про те, як відвідав Шевченківський фестиваль і розпродав майже всі книги. Розповів про жителів, які неначе гайдамаки перестріли його в лісі й розібрали всі книги. Але все-таки частину вдалось зберегти для черкащан.

09

Також під час зустрічі з автором можна було поговорити з ним і поставити питання.

На заході були присутні як дорослі, так і молодь, наприклад, дві подруги Надія і Юлія, які прийшли з захопленням послухати Шкляра. Юля, яка прочитала в 8-9 класі «Чорного Ворона», захопилася творчістю Шкляра, а сьогодні вона прийшла з книгою «Маруся» з бажанням отримати автограф від автора.

Андрій Найда.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100