реклама
Будівельна компанія надія

У Смілу заходить потужний інвестор, який планує відкрити вагоноремонтний завод на 400 робочих місць. Цей новий завод працюватиме на території ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод», повідомляє smila-ua.


2021-08-27-zavod

На сесії міської ради депутати вже проголосували за надання ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» згоди на поділ земельної ділянки на вул. Незалежності, 67. А вже на виконкомі міський голова Сергій Ананко пояснив, що на базі Машинобудівного заводу буде відкрите нове підприємство – вагоноремонтний завод. Він запрацює вже у цьому році ,4у крайньому випадку – наступного року точно.

Вже відбулася купівля-продаж частини землі і приміщень ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» і нові власники планують відкрити завод на 400 робочих місць. Але не все відразу. Спочатку буде 200 робочих місць, і через кілька рік-два – 400.

Власник Машбуду має ще багато земельних ділянок і виробничих приміщень на своїй території. Тому там планують робити внутрішню кооперацію. Усім буде зручно працювати, якщо на одній території діятимуть ливарний, машинобудівний і ремонтний заводи. Це буде тільки додатковий плюс для всіх підприємств і для розвитку нашого міста.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ