реклама

реклама

Донька голови Черкаської ОДА Олександра Скічка і підприємниці Єлизавети Юрушевої Наталія пішла до першого класу. Дитина вступила до приватної столичної школи «Академії сучасної освіти» в Києві. Рік навчання у першому класі приватної школи коштує в середньому близько 200 тисяч гривень.

skchiurshv3

Про це інформує видання «Про все».

Допис про подію опублікувала дружина Скічка Єлизавета Юрушева на своїй сторінці у мережі «Інстаграм».

«Наша першокласниця, – підписала фото Юрушева. – Наша маленька доросла дівчинка, ми завжди будемо поруч!»

6-річна дівчинка навчатиметься у першому класі елітної столичної гімназії – «Гімназія А» ТОВ «Академія сучасної освіти».

Зазначимо, за прайсом, який знаходиться у відкритому доступі, рік навчання у цьому закладі коштує близько 200-240 тисяч гривень.

Фото зі сторінки Єлизавети Юрушевої в мережі «Інстаграм»

реклама

Коментарі  

 
0 #13 А сразу Гарвард ? 13.09.2021 19:10
Тесть не вынесет столько едоков? Даже с конячкой Буцефалом, как тягловой лошадкой в паре?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Ватник 05.09.2021 17:40
Шо, ребьята загрустили? Социального равенства захотели? А ху-ху не хо-хо? Из нормальных людей помаленьку превратились в жэбракив? Так хто ж вам дохтур?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Леонід 03.09.2021 10:18
У чиновників такі зарплати? Чи це щось інше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Михайло 03.09.2021 09:41
Цитую Бувший:
Ї чому ж такому особливому там навчають, якщо базова програма навчання повина бути для пешоків приблизно однаковою. Але тут зразу дають зрозуміти, хто в домі і житті хазяін.

Жахливо, що ще в дитячому віці людей розділяють на касти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Скічко сашко 02.09.2021 19:09
Крав і юуду красти, дітям на 3 покоління вперед треба жити за щось!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Скічко сашко 02.09.2021 19:07
Та харош там паніку наводити, в мене грошей як гамна, ще трішки вкраду, ой хароблю і можете звільняти, я на 5 поколінь вже напизидв, треба ще на 2 і готовий піти за власним бажанням!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #7 Перехожий 01.09.2021 20:42
Ще один заробітчанин, хоч із місцевим корінням...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #6 Леон 01.09.2021 18:31
Тобто,він не планує жити в Черкасах! А так гарно розпочиналась казка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 стабилизец 01.09.2021 15:47
:lol: кто там наш следующий... украина мае талант как бэ уже розпочалось...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 Сидоров. 01.09.2021 15:29
Ради бога. Має можливість оплатити освіту дочці, а це святе, то його турбота.
Друга річ,що при його губерстві рівень життя жителів Черкаської області , особливо пенсіонерів, не піднявся, а знизився. Оцього йому пробачити не можна , і оплату в 200 тис гр в рік за освіту дочці будуть згадувати постійно. Якщо при владі , то скічко в першу чергу повинен думати про людей , а не про власну вигоду . Або нехай іде на фік з посади та займається чисто бізнесом , а не політикою.