51-річну громадянку Республіки Таджикистан виявили співробітники Канівського сектору управління Державної міграційної служби в Черкаській області.

dmsu

Про це повідомляють в управлінні.

За перебування понад дозволений термін в Україні жінка відповідатиме за ст. 203 КУпАП та сплатить штраф у 1700 грн. Їй також потрібно примусово повернутися до країни походження не пізніше 1 жовтня. Таке рішення ухвалили міграційники.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100