Гарячі номера телефонів

Виконавчий комітет вирішив дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «АНТ ХІЛЛ» встановити елементи благоустрою  вздовж вул. Хрещатик.

image.php

Зокрема, арт-об’єкт у вигляді двох бездротових навушників з пінополістиролу «Танцюй як ніби ніхто не бачить» встановлять по вул. Хрещатик, ліворуч від будівлі головного управління ДПС у Черкаській області.

Елемент благоустрою у вигляді руки з телефоном з’явиться ліворуч від будівлі Черкаської обласної філармонії.

2_1585

Ще один арт-об’єкт у вигляді рамки-смартфону «Подзвони кращому другу» встановлять по вул. Хрещатик, навпроти будівлі №190.

3_1260

Товариству з обмеженою відповідальністю «АНТ ХІЛЛ» доручили забезпечити належне утримання цих елементів благоустрою. Як зазначив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук, ці арт-об`єкти встановлюватиме компанія «Київстар» до Дня міста Черкаси. Якщо вони сподобаються жителям, елементи благоустрою будуть подаровані місту.

«Приємно, що у Черкасах є соціально відповідальний бізнес, підприємці, яким небайдуже наше місто, і які хочуть його зробити кращим і привабливішим»,  - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформує Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Баба і Кіт 15.09.2021 11:03
Зовсім з уявою проблеми.
Все замкнено на телефонах.
Ось вам і "зумери".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Прекрасные артобьекты! 15.09.2021 09:27
В стиле "Сеятель разбрасывает облигации "Приватбанка"". Надеемся и эта скульптура из гранита, отпечатанная на 3D принтере, тоже будет красоваться на Хрещатыку, для полноты восприятия?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100