реклама
Будівельна компанія надія

У рамках співпраці з Медведівською територіальною громадою відбувся виїзний захід Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, що передбачав робочу зустріч директорки Світлани Коршунової з головою Медведівської територіальної громади Андрієм Іванченком та проведення профорієнтаційного заходу для жителів громади.

У ході робочої зустрічі напрацьовані орієнтири забезпечення зайнятістю жителів громади до кінця 2021 року та перспективи до кінця поточного року.

Виїзний

Завдяки плідній співпраці з початку 2021 року працевлаштовані 42 жителів громади, зокрема 7 осіб отримали роботу після проходження професійного навчання. Завдяки організації оплачуваних громадських робіт, тимчасовою зайнятістю забезпечені 8 безробітних. Найбільше вакансій надійшло від місцевих ТОВ «Головківське 3» та Філія «Кам’янка» ТОВ СП «НІБУЛОН».

«Зайнятість жителів громади - одне з актуальних питань сьогодення, а без співпраці всіх зацікавлених сторін, досягти результату досить важко», - зазначив сільський голова Медведівської ТГ.

Мета виїзного заходу до територіальної громади - інформування жителів щодо послуг та можливостей служби зайнятості; надання інформації стосовно законодавства, ринку праці регіону; можливостей працевлаштування; професійного навчання за кошти та за направленням служби зайнятості; відкриття власної справи тощо.

Питання, які виникали у тимчасово безробітних жителів села Медведівка, свідчили про зацікавленість в питаннях пошуку роботи та можливостей служби  зайнятості для пришвидшення працевлаштування. Разом з тим, обговорювалися питання нелегальної зайнятості та можливості працевлаштування за межами села. Особливо активно обговорювалось питання самозайнятості в сфері зеленого туризму, адже на території Медведівської громади знаходиться славнозвісний Холодний Яр.

«Станом на 1 вересня 2021 року кількість безробітних Медведівської територіальної громади, які користувалися послугами Чигиринської районної служби зайнятості, становила 65 осіб. Їх об’єднує одне – бажання знайти гідну роботу, а головне завдання державної служби зайнятості - всебічно сприяти їх прагненням працевлаштуватись», - зазначила Світлана Коршунова, підбиваючи підсумки виїзного заходу до Медведівської територіальної громади.

Чигиринська районна філія ОЦЗ

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #2 щука 17.09.2021 09:46
Зробіть дороги!
Напроти сільради як після бомбардування села німцями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Апостол Пётр 16.09.2021 21:37
Оставьте надежду, гастролёры. Рай в такой службе и таких служащих не нуждается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ