реклама
Будівельна компанія надія
Вогнеборці, рятувальники, охоронці безпеки кожного з нас. Нині вони відзначають професійне свято. Привітав тих, хто обрав за покликання рятувати, очільник області Олександр Скічко.

photo_2021-09-17_14-33-21 Тисячі погашених пожеж, вирішених локальних катаклізмів, сотні тисяч урятованих життів – це щоденна рутинна праця кожного рятувальника. Рятувальники Черкащини допомагають не тільки жителям області, а й України. Цьогоріч вони відновлювали будівлі на Луганщині.

photo_2021-09-17_14-33-18

Їхній професіоналізм високо оцінили й за кордоном. Адже цього літа наші рятувальники допомагали гасити масштабні пожежі у Туреччині та Греції.

– Гордість нашої Черкащини! – наголосив Олександр Скічко, звертаючись до рятувальників. – Від усієї громади дякую вам за роботу. Система цивільного захисту області діє злагоджено – і це заслуга кожного з вас. Приємно було чути, що черкаські рятувальники зарекомендували себе професіоналами при гасінні лісових пожеж у Туреччині та Греції. Оцінка колегами завжди особливо цінна.

photo_2021-09-17_14-33-17

У цей день складали присягу першокурсники Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Вони обрали своїм майбутнім фахом професію рятувальників.

photo_2021-09-17_14-33-25

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ