реклама
Будівельна компанія надія
Черкаси стали одним із перших міст України, де на загальноміському рівні відбувається форум «Реформа шкільного харчування – досвід та перспективи», під час якого презентували нове чотирьохтижневе меню для шкіл та обговорили всі аспекти впровадження його в систему шкільного харчування.

Відкриваючи захід, міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що правильне харчування – це 60% здоров’я дитини, тому міська влада робить все можливе задля того, щоб у школах міста повноцінно запрацювала оновлена та корисна система шкільного харчування. І це стосується не лише розробки та обговорення оновленого меню, але й придбання сучасного обладнання для харчоблоків. «Це надважливе завдання і тому я бажаю учасникам форуму гострої дискусії задля напрацювання ефективних кроків для реалізації цього проєкту у нашому місті на найвищому рівні, адже Черкаси мають для цього весь необхідний потенціал», - наголосив Анатолій Бондаренко.

da2805ea2104d689610c23aef25dac35

У заході також взяли участь заступниці міського голови, депутати та члени виконкому Черкаської міської ради, працівники департаменту освіти та гуманітарної політики, директори шкіл, організатори харчування, шкільні кухарі, представники ГУ Держпродспоживслужби та члени правління Асоціації кулінарів України.

Програма заходу передбачала дві частини. Під час першої, практичної, учасники форуму могли відвідати оновлений харчоблок Черкаської спеціалізованої школи № 28, ознайомились із запропонованим новим чотирьохтижневим меню та продегустувати страви його.

Відзначимо, що у новому меню акцент зроблений на корисні страви з більшою часткою сезонних овочів та фруктів, м’яса, каш, спецій та зменшення кількості цукру, солі, хліба. Слід зазначити, що за основу шкільного харчування було взято меню, розроблене командою Євгена Клопотенка, воно є варіативним таким чином, щоб кожна дитина могла обирати ті страви, які їй найбільше подобаються.

Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ