реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 21 вересня, розповів про намір демонтувати мініскульптури, які напередодні Дня міста встановив “Київстар”, пише сайт “Про Все“.

0t-3-600x450

Він зазначив, що очікував від “солідної компанії” “більшого”.

– Я пропоную прибрати з вулиць Черкас те “одоробло”. Пародія пародією. Компанія “Київстар” така солідна і я очікував чогось більш симпатичного. Тим паче картинка, яку показували, геть не сходиться з реальними об’єктами. Тому даю доручення департаменту архітектури та містобудування демонтувати ці артоб’єкти, — зауважив Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 юра 27.09.2021 12:01
Тоха просто не зрозумів - куди ангелочки поділись?, як було задумано спочатку. :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 хотіли,як краще 27.09.2021 11:18
не дивно :арт-об’єкти в департаменті архітектури сидять: головний дизайнер - освіта юрист, директор департаменту – освіта -? (але не архітектор).Вина не KS.а чинуш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Сидит голубой рак 27.09.2021 09:23
В темнице, а глаза его на улице. Крупный. По 5. Даже по 7!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 пропоЗЕйшен 27.09.2021 07:43
Тоха,конєчно,кр утий мер. Але в місті багато занедбаних скверів (особливо на околицях ) То може ці АРТюхи туди повтикати?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Ни стыда ни совести 26.09.2021 19:52
Сотовая кампания развела город. Это не артобъекты, а рекламные объекты. Они должны находиться в отведенных для рекламы местах, а их установщики оплачивать городскому бюджету их там нахождение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Дмитро 26.09.2021 15:57
Абсолютно підтримую, бо воно таке і є - одоробло. Це київстар вирішив так гроші головного офісу "опрацювати"? Та й площею біля Будинку торгівлі без цих кіосків посередині ідеш і милуєшся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Think 26.09.2021 14:59
Одоробло - це Піваси, Море пива, Ковбаси, Молоко, Кава, лоточники, та інші кіоски-"артоб'єкти", які вбивають зовнішній вигляд Черкас. Уже вбили! Мер прибери їх! Дай розпорядження, ти ж виявляється умієш це робити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Сидоров. 26.09.2021 11:28
Особисте рішення мєра. Чи є воно правильне? А де рішення культурної комісії, обговорення з жителями Міста. Хоча я би також ці одоробала прибрав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Стас 26.09.2021 11:16
Таке враження,що це елементи каналізаційних систем...