реклама
Будівельна компанія надія

У “Софії Київській” з нагоди Дня народження Георгія Нарбута, якому цього року виповнюється 135 років, була презентована українська та французька версії монографії Мирослави Мудрак «Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду».

У книзі докторка мистецтвознавства Мирослава Мудрак розглядає творчість та мистецький спадок Георгія Нарбута через оптику дизайну та творення ним різних брендів: аж до створення власного неповторного модерністського нарбутівського стилю.

Монографія «Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду»


Цьогорічна презентація — вже друга осіння вечірка на честь Нарбута в “Софії Київській”, неподалік місця, де мешкав художник: торік восени видавництво РОДОВІД святкувало там повернення «Нарбутівського збірника», виданого за підтримки Українського Культурного Фонду.

– Є такий вислів — «світло згаслої зірки»,  який означає, що зірки вже немає, але її світло присутнє. Нарбут є нашою зіркою в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури: його роботи досі надихають і заохочують до переосмислення процесу творчості, – розповів викладач, художник Олег Грищенко.

На знімку: ліворуч - директорка «Родоводу» Лідія Лихач, праворуч - продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська


У жовтні Нарбут «спуститься» у київську підземку: пасажири київського метрополітену  познайомляться із головними брендовими здобутками Георгія Нарбута завдяки постерам, які інформують про його дизайн грошей, печаток, герба, одягу, книжок.

Юлія Фомічова

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Cruto 28.09.2021 18:30
Над обкладинкою автор мудрував, мабуть, не один рік, щоб таке витворити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ