реклама
Будівельна компанія надія

Міський голова Черкас не підписав рішення виконкому міськради про підняття тарифу на тепло для користувачів КП «Черкаситеплокомуненерго». Сьогодні вранці ціна на газ в Європі піднялась до рекордного максимуму: до понад 1000$ за тисячу кубометрів.

Бондаренко 2  

Про це повідомляють у міськраді.

– Я розраховую, що Кабмін втрутиться в ситуацію, тому що з нинішньою ціною на газ ми поховаємо наші комунальні підприємства за цей опалювальний сезон, – пояснив Анатолій Бондаренко. – Я запрошений на Конгрес місцевих і регіональних влад, який відбуватиметься в цей четвер під головуванням Президента України. Сподіваюсь, що за його сприяння це питання буде вирішено. І ми не будемо підвищувати тарифи, лишивши їх на тому ж рівні.

У міськраді нагадують, що завдяки ініціативі президента Володимира Зеленського зі встановлення річних тарифних пропозицій кожен українець може отримувати газ за ціною, яка є значно нижчою, ніж на європейському ринку газу. Також Глава держави підтримав пропозицію щодо врегулювання боргів підприємств теплокомуненерго перед «Нафтогазом», підписавши Закон No1639. Це – важливе рішення, яке дозволить ТКЕ якісно підготуватися до опалювального сезону.

реклама

Коментарі  

 
+2 #5 Лейба 29.09.2021 11:05
Это он погорячился для пиару. Но быстро одумается для самосохранения. Они,всенародно избранные мэры, такие! :D :lol: :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Леон 28.09.2021 21:16
Це не ковідна історія! Не пройде номер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Михась 28.09.2021 18:36
При цьому клешню піднімав "за"! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 иван 28.09.2021 16:52
это фишка какая то показать что за нарид или это зекоманде прямо в пыку .Давай Талян выводи народ на улицы поддержим.Я за зализяку молодец парень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Чернила в писалке 28.09.2021 16:48
Закончились. Щас пивасика трахнет, чернила наберуться и уж тогда и на подпись хватить и в очі виборцям підписане показать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ