реклама

реклама

У місцевих бюджетах немає коштів, щоб компенсувати населенню вартість газу в опалювальний сезон.

183426

Про це в ефірі ток-шоу «Велика політика» на «5 каналі» сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Щодо опалювального сезону: все в порядку, крім ціни на газ. Тому що по ціні 25 грн для бюджетних установ жодне місто України опалювальний сезон не пройде. І хто б там не розповідав, як повинні компенсувати місцеві бюджети, таких коштів в місцевих бюджетах просто немає. По 25 грн опалювати школи, лікарні й інші бюджетні установи просто неможливо», – розповів він.

За словами Бондаренка, на сьогоднішній день є тільки одне прохання до уряду: «прокинутися і сказати, по якій ціні він надасть газ для опалювального сезону в містах».

«Більше нічого не потрібно. Мене влаштує будь-яка відповідь на сьогоднішній день. Я прекрасно розумію, що ніхто мені допомагати не буде. У мене був діалог з міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим. Він мені запропонував, щоб 50% компенсували місту область, а 50% вони нам дадуть об'єктами «Великого будівництва». Я дуже дякую, але мені здається, що об'єкти «Великого будівництва» або є, або немає», – розказав Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 МІСЦЕВИЙ 03.10.2021 17:18
"...Мене влаштує будь яка відповідь на сьогоднящний день"-Бондарен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 У жидов 01.10.2021 20:10
Цитую Сидоров.:
Я тепер , через добу тільки , зрозумів , чого мєр наш не пішов на оте збіговисько місцевих влад на чолі з зелею. Там заставили мерів міст підписати типу меморандума , що ціни на ЖКХ не підвищаться при підвищенні ціни на газ/ за 1000 дол вже за 1000 куб в Європі/, а грошей на компенсацію різниці ціни газу для наріду/покупна ціна газу, не дають. Типу, компенсуйте з місцевого бюджету. Місцевим грошам настає триндець і то їх мало , не вистачить.

Думаю що з 200000 премії,яку затвердив виконком Бондаренко,так і з інших премій чиновництва,мож на було б нескребти мільйон,другий для компенсації черкащанам опалювальний сезон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 алла 01.10.2021 16:28
черкаський мер набив карман на купівлі снігозбиральник а без снігу,компанії Нова якість,яка обкрадає черкащан-шоу триває...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Сидоров. 01.10.2021 15:00
Я тепер , через добу тільки , зрозумів , чого мєр наш не пішов на оте збіговисько місцевих влад на чолі з зелею. Там заставили мерів міст підписати типу меморандума , що ціни на ЖКХ не підвищаться при підвищенні ціни на газ/ за 1000 дол вже за 1000 куб в Європі/, а грошей на компенсацію різниці ціни газу для наріду/покупна ціна газу, не дають. Типу, компенсуйте з місцевого бюджету. Місцевим грошам настає триндець і то їх мало , не вистачить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Трохи жутковато 01.10.2021 09:14
Цитую Сидоров.:
Шоу з участю мєра продовжується. Гучні заяви, втеча зі збориська представників місцевих влад на чолі з зелєю. Але морози спитають , хто чого вартий. Жаль людей, мерзнути будуть.


Якщо у кращі часи коли ціна на газ падала до рекордного рівня владці Черкас і під проводом Павла продовжували обдирати громадян і не знижували тарифи, то зараз мабуть до трусів роздягнуть

Бондаренко: «Тарифи на теплоенергію для черкащан буде знижено»
04 грудня 2019 09:04

У Черкасах суми у платіжках за тепло не змінилися попри обіцянки Бондаренка
10 січня 2020 14:45
Попри сподівання містян, у січні черкащани не отримають “знижених” платіжок за теплопостачання .

Черкаси в «червоному списку» уряду
20 січня 2020 13:08
У 124 містах України (крім Черкас) здійснили перерахунок 131 підприємство теплокомуненерг о. Платіжки на тепло та гарячу воду для громадян знижено до 30%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Гек 01.10.2021 07:09
Топить нечем, все деньги ушли на плитку и байкеров.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Та ти шо! 30.09.2021 17:19
Цитую черкащанин:
Та ладно!Что разморозите системы водоснабжения и канализации как когда то в Алчевске.Так вас же люди на вила поднимут.Вас же на шматки порвут.Это уже не майдан будет с танцами и водкой.

Ти попустись, герою :lol: Ніхто нікого на вила не підніме, а ти сидітимеш тихо і змерзлим пальцем тикатимеш по покритій інеєм клаві. Наш народ піднімається тільки виключно за гроші, а їх ніхто платити не буде. Так що заготовляй дрова для буржуйки, революціонер зас...тий. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Сидоров. 30.09.2021 17:09
Шоу з участю мєра продовжується. Гучні заяви, втеча зі збориська представників місцевих влад на чолі з зелєю. Але морози спитають , хто чого вартий. Жаль людей, мерзнути будуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 черкащанин 30.09.2021 16:34
Та ладно!Что разморозите системы водоснабжения и канализации как когда то в Алчевске.Так вас же люди на вила поднимут.Вас же на шматки порвут.Это уже не майдан будет с танцами и водкой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Толька, благодаря 30.09.2021 16:03
"Шоу черкаських очільників", черкасский холодильник, может опуститься по просмотрам до уровня "Прочерка". В остальное время - холодильние бесспорный лидер.