реклама
Будівельна компанія надія

На сьогодні в Черкаській області внесено до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку (НГО) землі 205-ти населених пунктів, зокрема минулого тижня – 8-ми. Це становить 24% від кількості адміністративно-територіальних одиниць області (всього – 855 н. п.). Найбільше поновлено НГО землі на Драбівщині – 34-х населених пунктів.

грошики-2

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області вкотре закликає територіальні громади встановити межі й поновити НГО земель населених пунктів, передбачивши для цього в своїх бюджетах кошти. Виконання вищевказаних робіт згодом дасть можливість значно наповнити бюджети громад завдяки надходженню податків та орендної плати за використання земель комунальної власності.

Довідково:

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 га для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників і механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

НГО земельних ділянок проводиться юридичними особами, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до Закону України «Про землеустрій», у межах населених пунктів не рідше, ніж один раз на 5 – 7 років.

Пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ